Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Weselnicy świętują mord na niemowlaku. Bezkarnie. W Israel.
Wednesday 21 October 2020 00:48:07.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Weselnicy świętują mord na niemowlaku. Bezkarnie. W Israel. Drukuj Email
Wpisał: weselnicy   
02.01.2016.

Weselnicy świętują mord na niemowlaku. Bezkarnie. W Israel.

 

Bezkarny mord, bezkarne świętowanie...

 

[Poniższe tylko dla osób o silnych nerwach. Nie chciałem tego rozpowszechniać, ale wspomniałem jednak na opory z lat 30-tych zeszłego wieku z publikowaniem wiadomości o zbrodniach Niemców za Hitlera. Nie reagowanie umożliwia wzrost ZBRODNI. M. Dakowski]

 

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/izraelscy-weselnicy-swietowali-mord-na-palestynskim-dziecku-video

 

Izraelscy weselnicy świętowali mord na palestyńskim dziecku [+VIDEO]

 

24 grudnia 2015

  Izraelski Kanał 10 wyemitował nagranie z wesela ortodoksyjnych Żydów z Jerozolimy. W szokujący sposób świętowali śmierć palestyńskiego niemowlaka spalonego żywcem w ataku żydowskich radykałów.

Izraelska telewizja wyemitowała nagranie w środę [23 grudnia md] . Zostało ono wykonane na ceremonii ślubnej ortodoksyjnych Żydów, która odbyła się w Jerozolimie około trzech tygodni temu.

Państwo młodzi i goście tańczą z bronią palną i nożami wzniesionymi w górę. Jeden z nich, ku uciesze tłumu, przebił nożem zdjęcie Ali Dawabeszeha. To palestyńskie niemowlę, które zginęło 31 lipca w wiosce Duma na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu.

Państwo młodzi i goście tańczą z bronią palną i nożami wzniesionymi w górę.

Israeli's celebrate the burning of a Palestinian baby

 

Grupa izraelskich  osadników zaatakowała w niej dom palestyńskiej rodziny Dawabeszehów podpalając go. Rodzice Alego i jego czteroletni brat odnieśli ciężkie obrażenia, 18-miesięczny niemowlak zginął w pożarze. Jego ojciec Saad zmarł tydzień po ataku. Matka Reham zmarła w szpitalu w wyniku poparzeń trzeciego stopnia. Brat do tej pory przechodzi rehabilitację po poparzeniu 60% powierzchni ciała. Pierwszych aresztowań podejrzanych o popełnienie zbrodni izraelska policja dokonała dopiero 3 grudnia.

Swoiste fetowanie zabójstwa niemowlęcia potępili zgodnie politycy izraelscy największych partii. Politycy i działacze palestyńscy określają to jako hipokryzję w obliczu faktu bierności izraelskiego wymiaru sprawiedliwości, który do tej pory nie postawił nikomu aktu oskarżenia

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.