Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Historia - m.inn. Rosji wobec Polski arrow zatopienie w Morzu Białym 7000 Polaków - i CISZA...
Wednesday 25 November 2020 03:01:58.31.
migawki
 

27/28.11.2020 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

-------------------

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
zatopienie w Morzu Białym 7000 Polaków - i CISZA... Drukuj Email
Wpisał: Jerzy Jaśkowski   
13.02.2010.

zatopienie w Morzu Białym 7000 Polaków - i CISZA...

Jerzy Jaśkowski

Dlaczego 20 lat po rzekomo nowej Polsce, nadal grobowe milczenie nad pomordowaniem poprzez zatopienie w Morzu Białym, przez Sowietów,  7000 Polaków, których jedynym przewinieniem było wykształcenie.

Sprawa ta była gruntownie badana w latach 1952- 1953 przez specjalną komisję Kongresu Stanów Zjednoczonych.  Opisane jest to w książce pt. "Akta Venony" wydanej w Polsce.
Dlaczego IPN w ogóle nie porusza tego tematu. No bo, że nie poruszają tego tematu Związki  Sybiraków to wiadomo, tylu agentów tam się przechowuje, że ich milczenie jest zrozumiałe, ale milczenie IPN - nie znajduje uzasadnienia.
Jest to mój 10 list internetowy w ciągu ostatnich 2 lat, i cisza - zupełnie brak reakcji, zdawałoby się wolnego społeczeństwa

Jerzy Jaśkowski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.