Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Szczepienia 16 arrow Szczepionki przeciw polio OPV są głównym źródłem ognisk i epidemii tej choroby
Friday 23 April 2021 04:10:55.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepionki przeciw polio OPV są głównym źródłem ognisk i epidemii tej choroby Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
09.01.2016.

Szczepionki przeciw polio OPV są głównym źródłem ognisk i epidemii tej choroby

 

Prof. Maria Majewska

Dyrektor oddziału  wirologii w National Institute for Biological Standards and Control, UK, Phillip Minor, przyznał, że w naszych czasach szczepionki przeciw polio OPV (doustne, zawierające  wirusy) są głównym źródłem ognisk i epidemii tej choroby na świecie. 

Polska należy do niechlubnej grupy krajów, w których nadal stosuje się szczepienia OPV.  Zostały one zarzucone przez wszystkie kraje rozwinięte, które stosują tylko szczepionki IPV (iniekcyjne z zabitymi wirusami).   Widać polskie MZ ma układy z producentami tych szkodliwych szczepionek, żeby zapewniać im zyski w Polsce.   Inaczej trudno wytłumaczyć takie bezsensowne decyzje.  Jest jednak nadzieja, że szczepionki OPV wreszcie zostaną wycofane z Polski wiosną br.  Do tego czasu, żaden rodzic nie powinien ich podawać swemu dziecku.

Zagrożenie dla zdrowia osobniczego i publicznego stanowi nie tylko stosowanie szczepionek OPV, ale także produkcja różnych szczepionek wirusowych.  W 2014 r.  firma GlaxoSmithKline w Belgii spuściła 45 litrów stężonej zawiesiny wirusów polio do lokalnych ścieków.  Czy spowodowało to lokalne ogniska choroby? Nie wiadomo, bo korporacyjne media ukrywają takie informacje, lecz w innych krajach (np. w Syrii, Libanie)  masowe zarażenia odszczepionym wirusem polio, który znalazł się w ściekach, miały miejsce.       

http://truthkings.com/2016/01/08/researcher-admits-polio-is-now-caused-by-the-vaccine/#

http://www.mp.pl/szczepienia/aktualnosci/show.html?id=127465

 

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.