Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Kościół arrow O Antychryście i jego szefie arrow Znany z homoseksualizmu David Bowie: Rock zawsze był DIABELSKĄ MUZYKĄ.
Friday 27 November 2020 09:31:36.31.
migawki
 

                                                                                                                              29.11.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Znany z homoseksualizmu David Bowie: Rock zawsze był DIABELSKĄ MUZYKĄ. Drukuj Email
Wpisał: David Bowie   
11.01.2016.

Znany z homoseksualizmu David Bowie:

Rock zawsze był DIABELSKĄ MUZYKĄ.

[Nic o tym człeku nie wiedziałem. Ale w TV (już pod Kurskim) traktowany jest z taką atencją, że zajrzałem do gugla. Oto wynik. md].

 

http://www.zbawienie.com/rock.htm

[dla zainteresowanych taką „muzyką” – warto przeczytać cały artykuł. MD]

Znany z homoseksualizmu David Bowie w taki sposób zaszokował świat muzyczny w wywiadzie dla Rolling Stone magazynu (12 Luty 1976)

"Rock zawsze był DIABELSKĄ MUZYKĄ... Wierzę, że rock and roll jest niebezpieczny... Czuję że my jedynie obwieszczamy COŚ ZNACZNIE CIEMNIEJSZE NIŻ MY SAMI."

Frank Zappa (zmarł w 4 grudnia 1993)

"Jestem współpracownikiem Szatana. Mamy własnych wielbicieli i nazywamy ich grupami. Dziewczyny będą oddawać swoje ciała muzykom, tak jak wy poświęcalibyście ofiary dla boga" -(Peters Brothers, What About Christian Rock, p. 17)

Marylin Manson - 'nadzieja' dla Supergwiazdy Antychrysta:

"Myślę, że za każdym razem kiedy ludzie słuchają tej nowej płyty, może Bóg zostanie zniszczony w ich głowach..." (huH, Oct. 1996, p.37)

Bluźnierstwa Mansona nie są aktorstwem pod publiczność. Manson z chęcią przyznaje, że w występie jest znacznie więcej, niż widać to na scenie:

Nie wiem, czy ktokolwiek stara się zrozumieć, co staramy się robić. Nie jest to jedynie szokiem dla wartości moralnych... to jest po to, aby zachęcić ludzi. W chwili, kiedy ich już mamy, dajemy im nasze posłannictwo. (Hit Parader, Oct. 1996, p.28)

Manson przyznaje że już od dzieciństwa lgnął ku Szatanowi:

Moja mama mówiła mi jako dziecku: 'Jeżeli będziesz przeklinał w nocy, diabeł przyjdzie do ciebie podczas kiedy będziesz spał.' Mnie to bardzo podniecało, ponieważ bardzo pragnąłem, aby to się stało... Chciałem tego, chciałem tego bardziej, niż czegokolwiek innego... (Rolling Stone January 23, 1997 p. 52)

Bon Jovi śpiewa w "Homebound Train"

"Kiedy byłem małym chłopcem, diabeł wziął mnie za rękę, wziął mnie z domu, uczynił mnie człowiekiem. Staczam się w dół na lokalnym pociągu"

Czy ci ludzie wierzą w Szatana? Oczywiście i są jak najbardziej poważni w tym co robią i mówią. 

( Znacznie więcej na temat satanizmu w linku - satanizm. )

Zmieniony ( 11.01.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.