Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Czy wolność w Polsce zostanie ocalona przez niewiastę z brodą [ i z fiutem...]
Thursday 02 April 2020 14:05:51.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy wolność w Polsce zostanie ocalona przez niewiastę z brodą [ i z fiutem...] Drukuj Email
Wpisał: Łukasz Adamski   
13.01.2016.

Czy wolność w Polsce zostanie ocalona przez niewiastę z brodą [ i z fiutem...]

 

Koalicja Petru- Schetyna- Conchita Wurst.

 

Tego ciosu rząd PiS może nie przetrwać! Polsce grozi wyrzucenie z… Eurowizji.

Łukasz Adamski http://wpolityce.pl/kultura/277980-tego-ciosu-rzad-pis-moze-nie-przetrwac-polsce-grozi-wyrzucenie-z-eurowizji-czy-wolnosc-w-polsce-zostanie-ocalona-przez-niewiaste-z-broda

 

Europejska Unia Nadawców zrzeszająca nadawców publicznych krajów europejskich ma dość. Jedna z najważniejszych i najbardziej szlachetnych organizacji pilnujących światowej demokracji skierowała swoje oko na pisowskie Maroko.

Wszystko przez Jacka Kurskiego, który nie zrozumiał jeszcze, że jedyną drogą dla jego rodziny powinno być wice-michnikostwo „GW”. Symbolizująca zmiany w mediach publicznych prezesura Kurskiego w TVP tak bardzo niepokoi Nadawców, że jej władze zagroziły Polsce WYKLUCZENIEM z EUROWIZJI!!!

Przewodniczący najważniejszych na świecie obrońców demokracji Jean-Paul Philippot w rozmowie z „Financial Times” ujawnił, że sytuacja w Polsce jest monitorowana. Jeżeli Polska złamała statut zrzeszenia w Europejskiej Unii Nadawców, to Unia pozbawi Polskę prawa udziału w Eurowizji.

Niestety stała się rzecz, której wszyscy się obawialiśmy. Prezes Kaczyński swoimi nieodpowiedzialnymi, dyktatorskimi zapędami uruchomił koalicję Petru- Schetyna- Conchita Wurst. Koalicję potężniejszą niż tercet Roosevelt- Churchill-Stalin. Ba, koalicję groźniejszą niż miecz Luke’a Skylwalkera i spojrzenie Jamesa Bonda.

Co dalej z Polską, która nie będzie miała swojego przedstawiciela na Eurowizji? Co dalej z brakiem naszego Donatana i Michała Wiśniewskiego jako ambasadorów naszej wolności? Nie sądziłem, że tak szybko uznam, że PiS jednak jest zagrożeniem dla naszej pozycji w Europie. Przepraszam więc przewodniczącego Europejskiej Unii Nadawców, że poparłem medialną ofensywę Prawa i Sprawiedliwości. Proszę o możliwość skruchy przed niewiastą z brodą, która stała się symbolem otwartości europejskiego dancingu. Proszę o wybaczenie. Niech moją karą będzie obejrzenie występu pani Conchity i codzienna lektura bloga Waldemara Kuczyńskiego.

Proszę o wybaczenie….

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.