Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 101 gości
S T A R T arrow Kościół arrow O Antychryście i jego szefie arrow Niemcy: pierwszy ośrodek dla migrantów gay [pederastów]. Arcybiskup Berlina, H. Koch - z pedrylami..
Tuesday 27 October 2020 13:01:59.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Niemcy: pierwszy ośrodek dla migrantów gay [pederastów]. Arcybiskup Berlina, H. Koch - z pedrylami.. Drukuj Email
Wpisał: arcybiskup metropolita Berlina, Heiner Koch   
22.01.2016.

Niemcy: powstaje pierwszy ośrodek dla migrantów gay [pederastów]

 

...zarząd ośrodkiem zostanie oddany jednej z organizacji LGBT, która dostanie za to dotacje z pieniędzy podatnika...

 

A tu: arcybiskup metropolita Berlina, Heiner Koch  - z pedrylami,

 

Germania: ecco il primo centro d’accoglienza per migranti gay

http://www.corrispondenzaromana.it/notizie-dalla-rete/germania-ecco-il-primo-centro-daccoglienza-per-migranti-gay/

 

Osservatorio Gender       21 styczeń      tłum. RAM

 

LGBT dba o swe interesy, dlatego też powstanie wkrótce w Berlinie ośrodek dla osób homo-  i transseksualnych proszących o azyl w Niemczech. Donosi o tym dziennik Die Welt, powołując się na informatorów berlińskich, pracujących w departamencie ds. migacji i integracji.

            W poniedziałek projekt został zaprezentowany oficjalnie: będzie to struktura dla 100 - 120 osób, pierwsza tego rodzaju w Niemczech. Jej inauguracje jest przewidziana na marzec w okręgu Treptow. Jak się przewiduje - w imię "politically  correct" - zarząd ośrodkiem zostanie powierzony jednej z organizacji LGBT, która dostanie za to dotacje z pieniędzy podatnika.

 

Podobne inicjatywy miały już miejsce w Niemczech - przykładem tego jest "Miles" - akronim nazwy  Zentrum für Migranten, Lesben und Schwule, poparta przez LSVD, największą niemiecką organizację pozarządową LGBT. "Miles" jest czymś w rodzaju gminy, miejscem spotkań i samopomocy, punktem świadczącym konsultacje i porady prawne, zajmuje się organizowaniem formacji, kursami i warsztatami dla migrantów homoseksualnych.

            Deklaruje się jako instytucja "otwarta dla wszystkich narodowości", aby móc - jak przedstawia to ich strona internetowa i broszura, opublikowana także on line po niemiecku, turecku, arabsku i po rosyjsku - "przeżywać i umacniać przy pomocy zabawy, rozrywki i bycia razem - różnorodność naszych stylów życia i naszych tożsamości". Podsumowując, można to określić jako coś w rodzaju "rekreacyjnego związku zawodowego".

 

Właśnie tam, 15 stycznia udał się z wizytą arcybiskup metropolita Berlina, Heiner Koch - zdjęcie poniżej:

arcybiskup metropolita Berlina, Heiner Koch  - z pedrylami,

w tle -  ogromne zdjęcia całujących się zboczeńców. Tylko dla osób o najsilniejszych nerwach.

 (...)

=============================

 Przepraszam za wścibstwo, ale Czytelnicy pytają: Czy Ekscelencja wypróbował tę wielbłądzicę z importu, prosto z pustyni? Podobno doskonała !

Zmieniony ( 22.01.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.