Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 29 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow BRONKI i bzdety 15 arrow Bomba mezonowa, bomba helowa, Dorota Kania, "Gdy Sobieski był sułtanem".
Monday 06 July 2020 06:36:49.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bomba mezonowa, bomba helowa, Dorota Kania, "Gdy Sobieski był sułtanem". Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kania   
23.01.2016.

Bomba mezonowa, bomba helowa, Dorota Kania, "Gdy Sobieski był sułtanem”.

 

Na zielonej Ukrainie
Gdzie Hiszpański żyje lud.
Tam gdzie rzeka Ganges płynie
I japończyk zbiera miód.

Gdy Sobieski był sułtanem...

 

 

„Petru wychowany pod okiem GRU” – pisuje sobie i gada w radio red. Dorota Kania. Ta pani to taki filar GaPol-a, podaję dla nie czytających tego „organu”. Ostatnio wystrzeliła „sensację”, że Petru jako dziecko był z rodzicami w Dubnej..

Mimo wielu prywatnych ostrzeżeń, by się nie kompromitowali, ciągle ten bzdet jest u nich, w GaPol-u na czołówce.

 

         Jeśli GaPol ma naczelnego, to go informuję:

- Pobyt w „Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych” był za komuny dla dwóch kategorii: tych fizyków, którzy mieli wilczy bilet do dobrych laboratoriów na Zachodzie, oraz dla „pracowników” bez osiągnięć naukowych, ale który już swoje lata przepracowali. I jakiś (niewielki) grosz w tym ZIBJ mogą se zarobić. Aha, jeszcze dla tut. DYREKTORÓW, by mogli se i tam również podyrektorować przez parę lat. Bo ruscy, dbający o pozory, zawsze mieli tam po paru „wicków” z Demoludów. Wrogów „sojuza” i komuny było tam tylu, co w demoludach, a wśród ruskich - więcej niż średnio w Sojuzie.

Natomiast sugerowanie, że dziecko 10 czy 12 letnie mogło tam „wpaść w oko GRU”, lub podobne, jest na poziomie bredni o bombie mezonowej czy helowej.

Może ktoś zna kogoś mniej głupiego w GaPol-u i mu to przekaże !
Też proszę powiedzieć Kukizowi, by szybko przeprosił [za to!]  tego Petru, a dopadł go tam, gdzie trzeba, tj. za powiązania z zagranicznymi bankami, z banksterami itp.

Bo taka „Bomba mezonowa” skutecznie ukrywa przed publiką prawdziwe niebezpieczeństwa od strony Petru i jego oficerów prowadzących. Tych realnych.

 

Uffff.

Zmieniony ( 24.01.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.