Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Czy Polsce grozi "kolorowa rewolucja"? "Amicus".
Friday 06 December 2019 17:50:45.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Czy Polsce grozi "kolorowa rewolucja"? "Amicus". Drukuj Email
Wpisał: Prof. Artur Śliwiński, Prof. Mirosław Dakowski.   
24.01.2016.

Czy Polsce grozi "kolorowa rewolucja"? "Amicus".

 

prelegenci: Prof. Artur Śliwiński, Prof. Mirosław Dakowski.

 

ZAPROSZENIE

 

 

Jedność Narodu rozpoczyna cykl spotkań otwartych poświęconych najistotniejszym problemom życia narodowego. Spotkania będą odbywały się cyklicznie w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca

w Domu Pielgrzyma "Amicus", przy Parafii Św. Stanisława Kostki na Żoliborzu w Warszawie, ul. Hozjusza 2.

Cykl spotkań rozpoczynamy od

1.    26.1.2016r. godz. 18-ta, Czy Polsce grozi "kolorowa rewolucja"?, prelegenci; Prof. Artur Śliwiński, Prof. Mirosław Dakowski.

 

2.     9.2.2016r. godz. 18.00, ”Czy Węgry mogą być przykładem dla polskich reform?”, prelegenci; Prof. Jerzy Robert Nowak, red. Maciej Szymanowski.

 

Uprzejmie prosimy o popularyzowanie tych i następnych spotkań w środowiskach i na forach społecznościowych.  Prosimy również o sugestie dotyczące tematów następnych spotkań.

Jednocześnie informujemy, że prowadzone są przygotowania do organizowania tego typu spotkań w innych miastach Polski. Koordynatorem wszystkich spotkań jest Kolega Adam Domaradzki, mail;  adomek2@gmail.com 

Zmieniony ( 25.01.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.