Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Sejm i to drugie arrow Znak czasów, czyli "jeden wielki burdel" w sejmie.
Thursday 01 October 2020 00:40:29.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          ================================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
Znak czasów, czyli "jeden wielki burdel" w sejmie. Drukuj Email
Wpisał: Ewaryst Fedorowicz   
01.02.2016.

Znak czasów, czyli „jeden wielki burdel” w sejmie.

 

Fedorowicz Ewaryst - 29 Stycznia, 2016
http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/znak-czasow-czyli-agencja-towarzyska-w-sejmie

Każdy przytomny człowiek (a w obliczu ostatnich wydarzeń zaryzykuję opinię, że [może md] nawet Niemiec) przyzna, że politycy to (i tu proszę wybaczyć właściwą mi precyzję opisu)  k… i złodzieje, a jak nie przyzna, to znaczy, że nieprzytomny albo sam polityk.

A jak się przyjrzeć 26 latom tzw. wolności, to określenie (znów będę precyzyjny)  jeden wielki burdel, nie jest pozbawione podstaw.

Ale pierwszy raz zdarzyło się, żeby w miejscu o też wątpliwej reputacji, czyli w sejmie, wiceminister sprawiedliwości poinformował, że główny platformiasty macher od ustawy o trybunale konstytucyjnym (konsekwentnie małą literą) prowadził w swoim mieszkaniu agencję towarzyską.

Hm… dawniej ktoś taki był określany mianem burdel taty, ale teraz czasy mamy nowoczesne, to pewnie wypada użyć określenia obrońca demokracji.

Ale zostawmy nazewnictwo i temu podobne bzdety, bo teraz następuje ciąg zdarzeń zadziwiających zupełnie:

Poseł Kropiwnicki (ten niby od agencji) krzyczy, że to obrzydliwe pomówienie, i to co mówił Patryk Jaki nie ma nic wspólnego z prawdą i że jest to obrzydliwe kłamstwo.

Zaś szef klubu PO Sławomir Neumann żąda od premier Beaty Szydło natychmiastowej dymisji wiceministra.*

Ja najmocniej przepraszam, ale panowie Kropiwnicki i Neumann jaja sobie za przeproszeniem jakieś robią:

jakie kłamstwo?! jaka dymisja?!

W takiej sytuacji, normalny człowiek natychmiast składa pozew, przedstawia świadków i jest po zawodach, bo choć prokuratura od wczoraj już pisowska, to sądy przecież ciągle platformiaste (taka prawda – platformiaste) więc tego Jakiego na cienką blaszkę rozklepią.

No, chyba, że Jaki nie jest samobójca i przedstawi wiarygodnych świadków** albo i nagrania nawet, pokazujące, że jednak to on miał rację i wtedy jest po Kropiwnickim, nawet w sądzie platformiastym.

Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby właśnie tak się skończyło i nie dlatego, że darzę Jakiego szczególną estymą (bo nie darzę), ale dlatego, że wtedy wspomniany burdel zrobiłby się jeszcze większy i Publiczność miałaby większą uciechę.

Dlatego panie Kropiwnicki, pan zostawi te teatralne gesta, przestanie się oburzać i histeryzować, tylko pisz pan pozew, boś pan przecie prawnik i to, za przeproszeniem, konstytucjonalista.

———————

http://www.fakt.pl/politycy/patryk-jaki-do-dymisji-tego-chce-po-za-pomowienie-o-agencji-towarzyskiej-,artykuly,607284.html (link is external)

** http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/269447-tylko-u-nas-kandydat-po-do-sejmu-wie-o-agencji- (link is external)towarzyskiej-dzialajacej-w-jego-mieszkaniu-ale-nie-reaguje-mieszkancy-mowia-dosc?strona=2 (link is external)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.