Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 142 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Herr Bauer, co pan masz do meine Seite?
Thursday 02 April 2020 14:27:02.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Herr Bauer, co pan masz do meine Seite? Drukuj Email
Wpisał: Herr Bauer   
13.02.2016.

Herr Bauer, co pan masz do meine Seite?

 

Masz pan w Polska , jak piszą, dziewięćdziesiąt parę procent mediów, wszystkie skierowywane w dół, do poziomu bruku... A jakie kolorowe, a jakie gołe baby pokazują... Czego chcieć więcej?

Czy to pana rozczochrane, tłuste babsztyle uczą Polki na wielu kanałach równocześnie, jak mają się (i nas) do tych tłustych bab upodobnić? Czy kolegi?

Co pana obchodzą jakieś marginalne, ledwo zauważalne, a przez Meinstreem w ogóle nie zauważane „stronki domowe”??

         Czemu Herr blokujesz meine adresy w wyszukiwarkach? I najmujesz takie bezczelne, niby nierozgarnięte młode wykonawce, co muszą odpowiadać od rzeczy?

Przykłady: Szanowny Panie,

  dziękujemy za wiadomość. Ze względu na ochronę antyspamową, w komentarzach można zamieszczać linki tylko do niektórych stron internetowych.

Jednocześnie informujemy że wpisy o charakterze kryptoreklamowym są niezgodnie z regulaminem i po zgłoszeniu będą usuwane.

Lub: „została przeczytana: 8 lutego 2016 08:16:28 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb.”

 Chcesz, Herr Bauer, ogarnąć Wszystko swą cenzurą? Meine Zensur [Die Kontrolle und Überwachung von Inhalten und Unterdrückung von unerwünschten Inhalten durch eine Regierung oder andere einflußreiche Organisation] über alles ?

====================

 

Jeśli to zemsta za to, że kanclerzycę czasem nazywam Makrela, to donoszę uprzejmie, że to nie ja, ale niejaki Zezowaty Zorro, ja tu tylko sprzątam, tj. kopiuję..

Ale rozumiem, w niego raczej nie uderzysz, bo on może tylko udaje, że zezowaty, a naprawdę, jeśli ZORRO, to może być jednak gefährlich.

 

Ale tak panoszyć się w polniche internet – pfuj, Herr Bauer!

 

Do moich zaś Czytelników:

Nie bójcie się, Wam Herr Bauer  nie zagrozi. Emeryturki nie obetnie!

 

Gdy widzicie, że jakiś polnisch adressjest niedostępny”, lub gdy  np. Interia nie pozwala linkować  ukazując napis "Ten adres jest niedozwolony", to tam róbcie raban, a mój adres wklejcie do inne wyszukiwarki. To nie boli.

 

Scheisse, Herr Bauer !

Pisarz! Lekarz ! Kominiarz! To poczytaj po swojemu.

Zmieniony ( 13.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.