Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zamachy, piątkowe samobóje 16 arrow Seryjny samobójca uderza w poniedziałek? W niedzielę?? Płk Berdychowski nie żyje. W mediach smród.
Thursday 20 February 2020 11:19:57.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Seryjny samobójca uderza w poniedziałek? W niedzielę?? Płk Berdychowski nie żyje. W mediach smród. Drukuj Email
Wpisał: xxxx   
15.02.2016.

Seryjny samobójca uderza w poniedziałek? Płk Berdychowski nie żyje.

[A może w niedzielę? Na razie nie podano daty ani godziny. Proszę o więcej informacji. MD]

 

Przyjaciel gen. Petelickiego, płk Berdychowski nie żyje. Podobno popełnił samobójstwo...

 

2016-2-15 pch24

 

Twórca jednostki specjalnej Agat i żołnierz GROM pułkownik Sławomir Berdychowski nie żyje. Popełnił samobójstwo, podobnie jak jego przyjaciel, generał Petelicki. [Czy to ponury dowcip, czy szyderstwo?? Jak można pisać o „samobójstwie” przed poznaniem wyników śledztwa?? Mirosław Dakowski]

Współpracujący z nim żołnierze są w szoku. „Czarny” był odbierany jako ułożony i stabilnie psychiczny. Niedawno ukończył kurs generalski, będący przepustką do awansów.[Miał 48 lat! md]

 

Informacje o okolicznościach śmierci Berdychowskiego są skąpe. Wiadomo jedynie, że pułkownik zastrzelił się. Wśród powodów wymieniane są kłopoty rodzinne lub zdrowotne. Kolorem wyróżniam skandaliczne „tworzenie FAKTÓW”. Poniższe italik – też.. . MD]

Żołnierze z jednostki, w której pracował, unikają szerszych komentarzy.

 Spekuluje się, że twórca jednostki specjalnej Agat mógł cierpieć na PTSD, czyli zespół stresu bojowego. Towarzyszy on niektórym żołnierzom po przejściach i doświadczonym wojnami. Cytowany przez „Polska The Times” jeden ze znajomych pułkownika zauważa, że wielu wojskowych ukrywa fakt PTSD, bo zamyka ono drogę do awansów.

 Pułkownik Berdychowski dbał o swoje wyszkolenie i kondycję fizyczną. Był sprawny i znał język angielski. Jednostka specjalna była dla niego niczym własne dziecko. Kariera stała przed nim otworem.

 Wojskowy przyjaźnił się z twórcą GROM, generałem Sławomirem Petelickim, który podobnie jak Berdychowski, popełnił samobójstwo w 2012 roku.

[Wpolityce pisała:  którego również uznano za samobójcę .  Też: Znajomi żołnierza są w szoku, ponieważ nic nie wskazywało, że odbierze sobie życie.

Czemu tak nachalne zmiany?? MD]

 Źródło: polskatimes.pl MWł

======================

Ktoś : Zastanawia mnie to: od jakiegoś czasu dziwne zgony ludzi którzy mogliby być przywódcami naszego Kraju w razie konfliktu zbrojnego np. generałowie i piloci którzy zginęli pod Mirosławcem, Gen. Petelicki, Generałowie którzy lecieli do Smoleńska, teraz płk. Berdychowski ?. Kto za tym stoi ? ..

jan1984 : Żadne samobójstwo! W naszym cudnym kraju jeśli posiadasz niebezpieczna wiedzę a nie maja na ciebie dobrego haka to zazwyczaj odwiedza cię tajemniczy samobójca.
Według wszelakich statystyk najwięcej samobójstw popełnianych jest w poniedziałek a w Polsce w piątek, kiedy prokurator leży gdzieś pod stołem. Z informacji wynika że się zastrzelił, pamiętacie jak był jeden taki wojskowy co zastrzelił się w tył głowy?

===================

 Zwłoki znaleziono w ubiegłą środę [ 10 lutego md]w kompleksie leśnym w warszawskiej dzielnicy Wesoła. Obok nich leżał prywatny pistolet zmarłego.Po pierwszych oględzinach lekarz uznał, że śmierć spowodowała rana postrzałowa....

Zmieniony ( 16.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.