Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Wyszkowski: "Michnik, łajdaku: idź do TVN i na żywo, na kolanach przeproś Polaków"
Thursday 02 April 2020 05:06:36.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wyszkowski: "Michnik, łajdaku: idź do TVN i na żywo, na kolanach przeproś Polaków" Drukuj Email
Wpisał: Wyszkowski   
19.02.2016.

Wyszkowski: Michnik, łajdaku: idź do TVN i na żywo, na kolanach przeproś Polaków

 

18 lutego 2016 12:22

http://telewizjarepublika.pl/wyszkowski-michnik-lajdaku-idz-do-tvn-i-na-zywo-na-kolanach-przepros-polakow,29706.html

 

Michnik, łajdaku: idź do TVN i na żywo, na kolanach przeproś Polaków za ćwierćwiecze najpodlejszego, antypolskiego kłamstwa. Potem oddaj GW – napisał na Twitterze Krzysztof Wyszkowski.

 

Prezes IPN Łukasz Kamiński poinformował dziś na konferencji prasowej, że wśród dokumentów znalezionych w domu Kiszczaków jest m.in. odręcznie napisane zobowiązanie do współpracy, podpisane: Lech Wałęsa "Bolek" i pokwitowania odbioru pieniędzy.

Najnowsze doniesienia Instytutu skomentował na Twitterze były opozycjonista Krzysztof Wyszkowski. Swój komentarz skierował do redaktora naczelnego "Gazety wyborczej" i działań tego dziennika w ostatnich latach.

=================

Był czas, gdy Michnik piętnował antysemityzm Wałęsy - dziś go popiera razem z jego antysemityzmem, bo ważniejsza jest walka z polskością!

Krzysztof Wyszkowski @KWyszkowski

Michnik, łajdaku: idź do TVN i na żywo, na kolanach przeproś Polaków za ćwierćwiecze najpodlejszego, antypolskiego kłamstwa. Potem oddaj GW.

11:25 - 18 lut 2016

 

Zmieniony ( 19.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.