Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow Kościół arrow O Antychryście i jego szefie arrow Nowe modele rodziny wg rzymskiego proboszcza
Sunday 16 May 2021 14:07:12.32.
migawki
Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

Pocałujta w dupe wójta: 19 mln osób nie zarejestrowało się na szczepienie, chociaż wszyscy mają już wystawione skierowania.

Lekarz: „Będziesz mi tu horbany i simony [pi...] opowiadał..

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nowe modele rodziny wg rzymskiego proboszcza Drukuj Email
Wpisał: Dextimus   
20.02.2016.

Nowe modele rodziny wg rzymskiego proboszcza

 

20 lutego 2016 http://breviarium.blogspot.com

 Dextimus

zdjęcie szczęśliwej rodzinki

 

Ks. Fryderyk Tartaglia, proboszcz parafii św. Jana w Cesano (osiedle w gminie Rzym) ochrzcił niedawno trojaczki. Niby nic nadzwyczajnego, ale nie były to zwyczajne trojaczki.

Do Chrztu świętego zanieśli je Szymon i Robert, dwaj „tatusiowie" żyjący w „homo-związku", a uroczystość uświetniły swoją obecnością: pani Weronika, która sprzedała panom swoje komórki jajowe, oraz pani Kelly, surogatka wynajęta przez tychże dwóch panów do urodzenia im dzieci poczętych w szklance.

Ksiądz proboszcz podczas kazania powiedział zakochanym w sobie panom „tatusiom":

"Homoseksualizm to temat, który popycha nas w niepewność. Tradycyjne nauczanie zawsze powtarzało, że akty homoseksualne są wewnętrznie nieuporządkowane, niezgodne z prawem naturalnym i przez to nigdy nie mogą zostać zaakceptowane przez Kościół. Te nieuporządkowane skłonności stanowią dla większości homoseksualistów wyzwanie. Czytam to wszystko jako kapłan,  patrzę na was, i myślę, że nie podzielam tych obaw.(...) Wasza miłość to miłość czysta, miłość szczera i miłość, która się nie obawia. Chcę, aby Kościół także się przestał bać."

http://corrierefiorentino.corriere.it/firenze/notizie/cronaca/16_febbraio_02/empoli-battezzate-gemelle-due-papa-caa28b26-c98a-11e5-83c9-7a5b846c7561.shtml


http://www.gonews.it/2016/02/02/capraia-e-limite-parroco-battezza-le-tre-gemelle-di-una-coppia-gay-don-federico-tartaglia-evita-i-giornalisti-cesan-di-roma/


relacja telewizyjna:
http://it.dplay.com/di-fatto-famiglie/stagione-1-episodio-1/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.