Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 105 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "politycy" 15 arrow CBA przeszukuje dom Biernata. B. minister sportu w rządzie PO-PSL otrzymał wezwanie do prokuratury
Monday 30 November 2020 09:37:35.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
CBA przeszukuje dom Biernata. B. minister sportu w rządzie PO-PSL otrzymał wezwanie do prokuratury Drukuj Email
Wpisał: Andrzej B.   
29.02.2016.

CBA przeszukuje dom Andrzeja Biernata. B. minister sportu w rządzie PO-PSL otrzymał wezwanie do prokuratury

 

2016-2-29 pch24

 

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli w poniedziałek rano do domu byłego ministra sportu Andrzeja Biernata. Polityk PO nie został zatrzymany. Otrzymał wezwanie na przesłuchanie do prokuratury.

 Według informacji TVP Info, przeszukanie ma związek z podejrzeniem ukrycia majątku i składania fałszywych oświadczeń majątkowych. Biernat ma stawić się w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Minister miał usłyszeć sześć zarzutów.

 Informacje o prześwietlaniu oświadczenia majątkowego Andrzeja Biernata przez CBA pojawiła się już rok temu. Według radia RMF wątpliwości wzbudziły zakupy ministra, w tym samochód terenowy.

Minister sportu miał odmówić wyjaśnień w tej sprawie. Biuro poprosiło sąd o zgodę na analizę jego konta. Sąd się przychylił do tego wniosku.

 Andrzej Biernat był ministrem sportu od XI 2013 do VI 2015 r. Przez trzy kadencje (2005-2015) był posłem PO. Ze startu w ostatnich wyborach zrezygnował.

 Źródło: TVP Info/CBA luk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.