Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow Braun: Jaruzelski, Kiszczak mogli do końca liczyć na gorliwość Wałęsy w usprawiedliwianiu ich zbrodn
Saturday 31 October 2020 07:54:50.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Braun: Jaruzelski, Kiszczak mogli do końca liczyć na gorliwość Wałęsy w usprawiedliwianiu ich zbrodn Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
01.03.2016.

Grzegorz Braun: trzeba wyzwolić się od szantażu – „kto godzi w Wałęsę, ten godzi w Polskę!”

 

2016-03-01 pch24

 

Jaruzelski i Kiszczak mogli do końca życia liczyć na gorliwość Wałęsy w usprawiedliwianiu ich zbrodni i zmiękczaniu nieodpartej wymowy faktów historycznych – zauważa Grzegorz Braun na łamach tygodnika „Polska Niepodległa”.

Zdaniem Grzegorza Brauna nie powinno dziwić, że „w obronie Wałęsy się zarówno architekci i beneficjenci III RP, jak i zagraniczni prominenci w rodzaju przewodniczącego Martina Schulza”. „Że akurat niemiecka prasa spieszy Wałęsie z odsieczą, nie dziwota – wszak to ledwie przed trzema laty Wałęsa wystąpił z pomysłem zrobienia z Polski i Niemiec jednego państwa. Kogo zdziwiło, że Wałęsa wygaduje takie rzeczy wykonując groteskowy ukłon w stronę Berlina, ten najwyraźniej zapomniał, jak dwie dekady wcześniej Wałęsa jako prezydent III RP gotów był oddać Moskwie eksterytorialne strefy zlokalizowane w opuszczanych właśnie bazach Armii Czerwonej” – pisze Braun.

 W opublikowanym w tygodniku „Polska Niepodległa” artykule Grzegorza Brauna „Wałek” autor podkreśla, że o większości „rewelacji” wynikających z „lekkiego uchylenia szafy CzeKiszczaka” mówili już wcześniej śp. Anna Walentynowicz i Henryk Lenarciak, Joanna i Andrzej Gwiazdowie oraz Krzysztof Wyszkowski. Jak podkreśla Braun „ceną za mówienie prawdy było zawsze wykluczenie z życia publicznego III RP, nierzadko ostracyzm środowiskowy, np. w świecie akademickim – i próby zadania śmieci cywilnej w trybie procesowym”.

 W opinii reżysera „dokumenty mimowolnie zwrócone narodowi przez niefortunną depozytariuszkę, wdowę po Cze-Kiszczaku, mogą więc to i owo ukonkretnić, niejedno doprecyzować – ale nie zmienią już zasadniczych rysów szpetnego portretu Wałęsy, który wyszedł wszak przede wszystkim spod jego własnej ręki”.

 Najważniejsze jednak jest zdaniem Grzegorza Brauna „wyzwolenie od tego szantażu, któremu wciąż tak licznie ulegają najpoczciwsi polscy patrioci: kto godzi w Wałęsę, ten godzi w Polskę – od kilku dni ten fałszywy sylogizm znów kursuje w publicznym obiegu”.

 Jak podkreśla twórca „Towarzysza Generała” – „To jest właśnie kolejna próba prolongowania wałęsowskiego kłamstwa założycielskiego III RP na kolejne pokolenia. Nie ulegajmy takiej pokrętnej logice. Bo cóż by to była za Polska, gdyby jej przyszła pomyślność miała zależeć od pokrywania milczeniem zakłamania i niegodziwości” – rąbie Braun.

Źródło: "Polska Niepodległa"  luk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.