Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Ewolucjonizm arrow Neo-darwinizm arrow Jak głupcy z sekty neo-darwinistów robią reklamę dobrej książce.
Thursday 13 August 2020 01:16:46.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Jak głupcy z sekty neo-darwinistów robią reklamę dobrej książce. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.03.2016.

Jak głupcy z sekty neo-darwinistów robią reklamę dobrej książce.

 

[Umieszczam parę notek o nowej książce prof. Giertycha, bo jakieś naukawe prymitywy żądają (od ministra!!), by jej młodzież nie poznała. A ciekawa jest dla każdego! Mirosław Dakowski]

 

http://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/ewolucja-dewolucja-nauka

 

Autor: Maciej Giertych

ZAŁOŻENIE, że życie powstało przypadkowo niczym się nie różni od rozumowania, że tornado przechodzące przez samolotowe złomowisko potrafi złożyć boinga 747, gotowego do lotu.”
Sir Fred Hoyle, astronom, The Intelligent Universe, 1983

BRAKUJĄCE OGNIWO
O postulowanych przez Darwina brakujących ogniwach wiemy tylko tyle, że są nadal brakujące. Dlaczego większość kopalnych odkryć, które miały potwierdzić teorię ewolucji, okazały się albo pomyłkami, albo ewidentnymi fałszerstwami?

MUTACJE
DNA jest jak zapis programu komputerowego. Może się sam przypadkowo zepsuć, ale się sam nie naprawi. Dlaczego genetyka nie potrafi dostarczyć dowodów na ewolucję?

WIELKIE WYMIERANIE
Dlaczego nie jesteśmy w stanie zaobserwować ewolucji, natomiast na co dzień śledzimy w mediach proces odwrotny – postępującą dewolucję; stałe wymieranie gatunków i degradację biosfery?

WIELKIE KATASTROFY
Dlaczego wciąż odnajdywane są skamieniałe drzewa, które utkwiły pomiędzy warstwami geologicznymi, odległymi od siebie o miliony lat? Czy czekały kilka milionów lat na powolne zasypanie? A może zostały zasypane w ramach jakiejś globalnej katastrofy, zmieniającej warunki życia na całej planecie?

Książka wydana we współpracy z Wydawnictwem Giertych

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.