Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 87 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '15 arrow 5 Marca pod Sejmem, 15-ta. Manifestacja w obronie Polski przed migrantami, przeciwko ingerencji UE.
Friday 28 February 2020 19:37:06.28.
W Y S Z U K I W A R K A
5 Marca pod Sejmem, 15-ta. Manifestacja w obronie Polski przed migrantami, przeciwko ingerencji UE. Drukuj Email
Wpisał: RKW   
05.03.2016.

5 Marca 2016 pod Sejmem, godz. 15-ta.  Manifestacja w obronie Polski przed migrantami, przeciwko ingerencji UE.

 

Po tym, co w piątek spotkało Prezydenta RP musimy tym bardziej zamanifestować swe poparcie dla zmian jakie zachodzą w Ojczyźnie oraz domagać się przyspieszenia zdecydowanych zmian w IPN.

http://stowarzyszenierkw.org/2865-w-obronie-polski-rkw-manifestuje-poparcie-dla-zmian-w-ipn

Kontakt do organizatora ze strony Stowarzyszenia RKW Andrzej Zdun 692443703  azdun01@gmail.com

Przychodzimy z naszymi banerami domagając się ujawnienia zbiorów w Pułtusku, teczek będących w nielegalnej dyspozycji byłych pracowników służb i ich rodzin, Zbioru Zastrzeżonego, Aneksu do Raportu WSI. Domagamy się dymisji szefa IPN i dokonania zmian w IPN - dość pozorowanej działalności!!!

https://www.facebook.com/events/225236014480685

5 Marca 2016 pod Sejmem, godz. 15-ta Warszawa

Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego, ul. Wiejska przed Sejmem, między ul. Jana Matejki - Manifestacja w Obronie Polski przed imigrantami, przeciwko ingerencji UE - Niemiec w wewnętrzne sprawy Polski, w obronie przed Lewactwem, KOD - PO-PSL, Nowoczesną, SLD - bronimy się przed Nową Targowicą.

Dlaczego musimy demonstrować?

http://vod.gazetapolska.pl/12595-albo-do-glow-dojdzie-albo-dalej-bedzie-ten-cyrk-dr-jerzy-targalski-i-piotr-wronski

https://youtu.be/eIGeWElQHpw

Maciej Kublikowski i Marcin Dybowski w Radiu Wnet:

https://drive.google.com/file/d/0B-eSKggzwLT8WGF4ek5mNlNNSUJzQ3RXQnp6cXdsR3FpOHF3/view?usp=sharing

Marcin Dybowski w Programie Pierwszym Polskiego Radia

http://www.polskieradio.pl/7/473/Artykul/1590007,Dzialania-w-willi-Jaruzelskiego-pozorne


"Działania w willi Jaruzelskiego pozorne?"

02.03.2016

- Jeśli prokurator rzeczywiście coś chce robić, a nie imitować działania, to
powinien udać się tam, gdzie dokumenty są przechowywane - mówił w Jedynce Marcin  Dybowski ze Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów.

Posłuchaj

08'51 Marcin Dybowski o pikiecie Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów (W samo południe/Jedynka)

W piątek (26.02) "Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy" napisał list do prezesa IPN o zabezpieczenie prywatnych archiwów pozostałych po Wojciechu Jaruzelskim. Rozpoczął też pikietę przed Akademią Humanistyczną w Pułtusku. - Od dłuższego czasu były tam zwożone i magazynowane dokumenty powiązane z gen. Jaruzelskim i z innymi funkcjonariuszami aparatu bezpieczeństwa PRL - powiedział gość Jedynki.

Zdaniem Marcina Dybowskiego dokumenty były przekazywane również przez Monikę Jaruzelską. - Są na ten temat ślady nie tylko w informacji od pracowników  Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Również sama Akademia chwali się na swojej stronie, że przez lata współpracowała z Fundacją Moniki Jaruzelskiej, która zajmowała się zabezpieczeniem archiwów dokumentujących przeszłość PRL. Pod takim szyldem te dokumenty były przekazywane - tłumaczył przedstawiciel Stowarzyszenia.

Zdaniem Dybowskiego Akademia Humanistyczna w Pułtusku nie jest zwykłą uczelnią, bo tworzyli ją "ludzie resortu", którzy znaleźli tam następnie zatrudnienie.
W nagraniu audycji Marcin Dybowski tłumaczył również, czym na co dzień zajmuje się "Stowarzyszenie Ruch Kontroli Wyborów; Ruch Kontroli Władzy".

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.