Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 64 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow zamachy, piątkowe samobóje 16 arrow Prokurator z Dupodziury zbada "incydent" - śpijmy w pokoju! Poważnie! Wszystko pod kontrolą
Thursday 27 February 2020 18:33:36.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Prokurator z Dupodziury zbada "incydent" - śpijmy w pokoju! Poważnie! Wszystko pod kontrolą Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Kniaziewicz   
06.03.2016.

Prokurator z Dupodziury zbada "incydent" - śpijmy w pokoju!

Poważnie! Wszystko pod kontrolą

 

Grzegorz Kniaziewicz

Poważnie! Wszystko pod kontrolą! Wczorajszy "wypadek" auta (bo nie próby zamachu na prezydenta) badają fachowcy!!!

Jedni to fachowcy z prokuratury z Brzegu koło Opola - przecież to najlepsi na świecie fachowcy, znani i cenieni, powołani wręcz do badania takich trudnych przypadków, takich wypadków w których udział bierze PIERWSZA osoba w państwie!
No, a jak to jest w innych państwach, inaczej???

To w innych państwach takimi rzeczami nie zajmują się prokuratorzy i zespoły śledcze z Psiej Wólki? Z Dupodziur Małych??? Przesada! Dupodziury albo Psia Wólka nie mogą być gorsze od centralnych zespołów dochodzeniowych to byłoby naruszeniem unijnych parytetów!!!

A w sprawie dotyczącej BOR (biuro tzw. ochrony rządu) dochodzenie prowadzi sam BOR!!! Niech sobie chłopaki popracują, dlaczego nie, dlaczego im odbierać to śledztwo???

Jaja???

Nie, to tylko taka zachęta dla wrogów Polski - WALCIE ile się da! Macie do czynienia z idiotami!

A my tu na dole cieszymy się, że na razie mamy do czynienia z "wypadkiem, w którym wszyscy przeżyli" - czyli na razie państwo nie zdało egzaminu! Jakie to szczęście, że nie zawsze nasze państwo zdaje egzamin!

Jak zginą (ci co zginąć muszą) wtedy wiadomo "państwo zdało egzamin" - jednym z elementów tego zdającego egzamin państwa jest .... ochrona prezydenta i rządu i prokuratura.

Przerabialiśmy już ten egzamin? Poważnie? To ile razy mamy się uczyć na błędach?

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.