Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 131 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Pędząca glizda arrow Kim Pan jest panie JKM ?
Sunday 25 October 2020 18:03:43.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kim Pan jest panie JKM ? Drukuj Email
Wpisał: Pędząca Glizda   
17.03.2016.

Kim Pan jest panie JKM ?

 

Pędząca Glizda 17 marca [To nie SUPER KIWKA ani SIŁA KONI ! md]

Idzie wiosna - czas na glizdy. Pod ziemią lepiej słychać co w trawie piszczy.

Otóż usłyszałam, że pan Janusz Korwin Mikke nawołuje do siłowego obalenia obecnego, demokratycznie wybranego rządu. Czyli nawołuje do przewrotu wojskowego.

Przez wiele lat  pan JKM był dla mnie postacią niejednoznaczną. Nigdy nie udało mi się wyjaśnić różnych związanych z jego osobą wątpliwości.

1)               W czasie początków stanu wojennego pan JKM miał do dyspozycji w swojej firmie czynne telefony. Liczne. Wiele osób to potwierdza. Jak pamiętamy wszystkie telefony, nawet lekarzy, były wówczas wyłączone. Pan JKM mógłby wreszcie  wyjaśnić jak to wówczas załatwił.

2)     Ustawa lustracyjna, której przegłosowanie zainicjował, została -  nazwijmy to- spalona i skompromitowała ideę lustracji na długie lata. Nazwałabym to wypalaniem trawy przed pożarem.

3)     Pamiętam, że podczas jakiegoś spędu prawicowego [w PKiN] pan JKM  zaangażował do ochrony zjazdu skinów. To nie przemyślane posunięcie utrwaliło nieprawdziwy i niekorzystny wizerunek prawicy.

4)             Pan JKM dzięki walorom swego intelektu [raczej: znaczne IQ] wiele razy przyciągał młodzież a właściwie sprowadzał ją na manowce. Pamiętam że kiedyś przekazał swoje głosy ( może nie formalnie ale faktycznie) jakiemuś paligłupkowi.

Nawoływanie do przewrotu zbrojnego to jest już sprawa bardzo poważna. 

Panie JKM, kim Pan właściwie jest ?  

Zmieniony ( 18.03.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.