Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Czego boi się - i co cenzuruje - portal "wpolityce" ?
Friday 28 February 2020 13:53:12.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Czego boi się - i co cenzuruje - portal "wpolityce" ? Drukuj Email
Wpisał: jegr   
24.03.2016.

Czego boi się - i co cenzuruje - portal ”wpolityce”?

 

http://wpolityce.pl/polityka/286230-europejskosc-to-nienormalnosc-europejscy-macherzy-od-inzynierii-spolecznej-zabrneli-w-slepy-zaulek

jegr@jegr

===== U S U N I Ę T E =====3x kasowali wpisy....

Po przeczytaniu, obejrzeniu czy wysłuchaniu kolejnego doniesienia o tych kwiatkach złożonych, zniczykach zapalonych i tych "solidarnych z Belgami", co to trzymając się za ręce potępiają brzydkich terrorystów wku.wiłem się jak mi się nie zdarzało wcześniej. Ja żyję w Europie właśnie i nie mogę zrozumieć, że wiele rządów tej Europy nie widzi problemu wojny która trwa od dawna.

Można dyskutować jedynie czy przyjmujemy jej początek na czasy tworzenia islamu, bo już wtedy Europa była wskazana jako cel z białymi kobietami i złotem, czy też ograniczymy sensownie dyskusję do czasów inwazji i ataku na Francję, Belgię, która współpracuje z islamistami kupując sobie drogo spokój kosztem bezpieczeństwa Europy czyli i mojego. Czas składania wieńców i mięczakowatych "wyrazów solidarności" skończył się, bo nie można walczyć z wojownikami wyposażonymi w pasy Shahida, kałasznikowy i, last but not least, nienawiść do naszej cywilizacji za pomocą składanych wieńców. Gdy zagrożona jest nasza cywilizacja, nasze prawo do życia tu i teraz trzeba słuchać rad jakie daje Cejrowski: http://wpolityce.pl/gwiazdy/286163-durnie-w-czarnych-garniturach-maszeruja-zamiast-wydawac-rozkazy-mocne-slowa-cejrowskiego-o-islamskim-terroryzmie-i-bezradnosci-europejskich-politykow

Solidaryzuję się do końca z jego postawą i zacytuję jego zalecenia, które logicznie wynikają z zaistniałych faktów:

"Jakie to powinny być rozkazy: -Każdy mundurowy chodzi stale uzbrojony: żołnierz, policjant, strażak, leśniczy… -Wszystkich chętnych cywilów od harcerza w górę szkoli się w strzelaniu i wyposaża w broń. -Wszystkie meczety w Europie zostają zamknięte do odwołania. -Wszystkich muzułmanów bez europejskiego obywatelstwa wysiedla się natychmiast, wsadzając na statki i wywożąc na drugi brzeg Morza Śródziemnego. -Na granicach Europy stawia się mur na wzór tego, który postawił Izrael na granicy z Hamasem.

- Zamiast konkretnych działań Europa wyraziła głębokie zaniepokojenie..."

Zmieniony ( 01.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.