Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryka... 16 arrow Najgroźniejszy przestępca demokratycznej Kanady: Mary Wagner, obrończyni życia.
Tuesday 19 January 2021 03:33:23.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Najgroźniejszy przestępca demokratycznej Kanady: Mary Wagner, obrończyni życia. Drukuj Email
Wpisał: Ksiądz Tadeusz Guz   
07.04.2016.

Najgroźniejszy przestępca demokratycznej Kanady: Mary Wagner, obrończyni życia.

 

Ks. Guz po wizycie w więzieniu Mary Wagner: jest traktowana jak najgroźniejszy przestępca

2016-4-7 pch24

Ksiądz profesor Tadeusz Guz podczas spotkania z redakcją „Naszego Dziennika” podzielił się swoimi refleksjami po wizycie w Kanadzie. Duchowny spotkał się tam z obrończynią życia Mary Wagner, która bez wyroku sądowego przebywa w więzieniu. Kobieta traktowana jest jak najgroźniejsi przestępcy – zauważył ks. Guz.

 Jak przyznał ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz, gdy dowiedział się, że może odwiedzić panią Mary Wagner to natychmiast wyraził zainteresowanie i podjął przygotowania do wyjazdu do Kanady.

 - W świetle prawa kanadyjskiego w więzieniu zamyka się człowieka, który został skazany prawomocnym wyrokiem. W odniesieniu do pani Wagner zastosowano wyjątek dotyczący najniebezpieczniejszych przestępców. Ponieważ tylko najniebezpieczniejszych przestępców w świetle prawa kanadyjskiego zamyka się bez prawomocnego wyroku – powiedział na spotkaniu organizowanym przez „Nasz Dzienniki” ks. Guz.

 - Obrończyni życia należy, w świetle tak cywilizowanego państwa jakim jest Kanada, do najniebezpieczniejszych przestępców. W tych dniach (…) w Vancouver dokonano pierwszego aktu eutanazji. Ponieważ tam jest prawo precedensowe, dlatego wykorzystuje się teraz w debacie politycznej ten przypadek do tego, żeby w związku z zaistniałym precedensem zalegalizować tak zwane prawo do eutanazji. Wszystko na to wskazuje, że w tym roku cywilizowana Kanada dołączy do tych państw, które będą w majestacie prawa mogły uśmiercać swoje najstarsze pokolenie – zauważył duchowny.

 - Chcąc odwiedzić panią Mary Wagner trzeba się zameldować z dwudniowym wyprzedzeniem. Dlaczego? Bo to jest potrzebne służbą do zbadania statusu prawnego tego, kto chce odwiedzić panią Mary Wagner – relacjonował ksiądz profesor. Goście przybywający do więzienia, w którym osadzono obrończynię życia, muszą przejść gruntowną rewizję, jak ma to miejsce w obiektach szczególnie chronionych.

 - W tych salkach jest bardzo gruba, kuloodporna szyba oddzielająca odwiedzających od pań więźniarek. Porozumiewanie jest nie przez szybę, a przez telefon i pani Mery powiedziała mi od razu, że cała nasza rozmowa jest na podsłuchu – powiedział ksiądz Tadeusz Guz odnotowując, że w miejscu są również kamery rejestrujące rozmawiającego gościa i osadzoną.

 - Dostrzegłem panią Mary jako człowieka o bardzo zdecydowanej duchowości, bardzo jednoznacznej, stabilnej, wiedzącej o celach, którym się poświęca. Nie było nic w postawie pani Mary Wagner, co by wskazywało na to, że ona jakoś jest niepewna co do swojej postawy prawno-moralnej – ocenił ks. prof. Guz.

 - Na propozycję reprezentantów sądu i prośbę, że jeżeli nie będzie dokonywać tych aktów obrony to natychmiast zostanie wypuszczona z więzienia odmówiła – dodał opisując postawę Mery Wagner.

 Jak stwierdził ksiądz Guz, panią Wagner jak i każdego obrońcę życia charakteryzuje zaufanie do Pana Boga i ścisła więź ze Stwórcą. Duchowny zaznaczył jednak, że sprawie obrony życia jak i samej Mary Wagner potrzebne jest modlitewne wsparcie.

 Źródło: naszdziennik.pl  MWł

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.