Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow Niedziela, Warszawa. U Matki Boskiej Łaskawej  Msza Św. za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy.
Monday 25 January 2021 21:57:15.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Niedziela, Warszawa. U Matki Boskiej Łaskawej  Msza Św. za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy. Drukuj Email
Wpisał: KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ   
07.04.2016.

Niedziela 10.4 Warszawa Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej – Msza Święta za Ojczyznę [o 16-tej] i Pokutny Marsz Różańcowy ok. 17-tej.

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4435

Przyjrzyjmy się temu, co wydarzyło się ostatnio w Ojczyźnie i co dzieje się w naszym Kraju od długiego czasu. Zobaczmy co się dzieje na Zachodzie oraz za naszą wschodnią granicą. Czy możemy wątpić, że Ojczyźnie naszej jest  wciąż potrzebna modlitwa różańcowa???

Trasa comiesięcznego Pokutnego Marszu Różańcowego w Warszawie: Po drodze z Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej idziemy Krakowskim Przedmieściem, skręcimy w ul. Świętokrzyską by modlić się na Różańcu Świętym pod siedzibą Ministerstwa Finansów, później pod siedzibą TVP na pl. Powstańców Warszawskich 7, gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji mediów publicznych (od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa). Modlić się będziemy o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich.

Kierujemy się później w stronę placu Trzech Krzyży i na ul. Wiejską. Zakończenie Pokutnego Marszu Różańcowego pod Sejmem (wcześniej podejdziemy pod ambasadę Kanady, gdzie będziemy się modlić o uwolnienie Mary Wagner, aresztowanej w okresie  Bożego Narodzenia i więzionej znów w Kanadzie).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.