Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Smoleńsk - sześć lat walki o PRAWDĘ arrow Nie wiemy, jak było, ale wiemy na pewno, co się NIE STAŁO.
Sunday 31 May 2020 18:23:39.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Nie wiemy, jak było, ale wiemy na pewno, co się NIE STAŁO. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
08.04.2016.

Nie wiemy, jak było, ale wiemy na pewno, co się nie stało.

 

 

Mirosław Dakowski, 9 kwietnia 2016

 

 

Przysyłają mi czytelnicy triumfalne lub przerażone wieści (zależy od stopnia krytycyzmu) jakie to epokowe, odkrywcze filmy na temat Smoleńska puszczają w TVP z okazji szóstej rocznicy „Smoleńska”, jakie mocne przemówienia wygłaszają politycy w sejmie, lub jak odważnie o tej sprawie piszą w Rzepie.

Tak.

Usiłują Prawdę, lub widoczny, odczuwalny jej brak, zagadać. Tak samo, jak media w USA po 9/11. Kalka, dość prostacka...

Na mojej stronie powtórzyłem parę artykułów sprzed lat. Z dwóch powodów:

-Trzeba przypomnieć FAKTY, czy wątpliwości, których nie omawia się w mediach, więc nie ma ich w dalszym ciągu dyskusji, zatem nie istnieją.

- Uświadomić co bardziej krytycznym czytelnikom, że tych ukrywanych fałszerstw, fotomontaży i sprzeczności jest bardzo dużo. Oraz -  że nic z dostępnych realnych spraw nie jest rozwiązywane.

 

Nie przypuszczałem, że tyle u mnie artykułów na ten temat, ale właśnie policzyłem:

W dziale „O Polskę” mam już dwadzieścia trzy pod- działy o Zbrodni Smoleńskiej. Razem 1135 pozycji, artykułów, dyskusji czy notatek.

Chcącym przybliżyć się do prawdy o „Smoleńsku” radzę je poczytać. Ilość i jakość wskazań na oszustwa w „śledztwach” czy komunikatach organów oficjalnych Polski i Rosji - wstrząsająca.

Ten zalew kłamstwa czy skrajnej krótkowzroczności po „naszej” stronie już dawno zmusił mnie do napisania notki „Ptaszysko kłamstwa smoleńskiego machnęło prawym skrzydłem”. [Lub podobnie – nie zajrzę, nie powtórzę na stronie. Bo to bolesne, wstyd mi za nich].

Niedawno znajomi analitycy pokazywali profesorom, filarom „Konferencji smoleńskich” wyniki swych analiz. Na przykład „dwie prawe burty” tutki [te z napisem „... public of Poland”], nawet z różną ilością okien (7 lub 9), i z różnymi malowaniami pasków. Oba uznawane przez dzielne reżyserki filmów i dziennikarki śledcze z GaPol’a za autentyki. Fałszywe zdjęcia z „odlotu pary prezydenckiej” na portalu „Pomnik smoleński” itp.

Przekonali.

Ale jeden z Filarów westchnął: „To co, miałbym skreślić pięć lat badań i wysiłków?”

Kolego, ależ tak, oczywiście! W nauce błędy bywają, muszą być. A jeśli popełnione bez złej woli – to muszą być ujawnione. To nie grzech, to nie wstyd. Grzechem i wstydem jest trwanie przy fałszu.

Wierzę [tu już nie mogę użyć słowa „wiem”] , że niedługo już interesy Planistów, Graczy [por.: Planista, Gracz, Hazardzista. I my. ], wykonawców rozejdą się. Któraś grupa uzna za korzystne dla siebie np. ujawnienie prawdziwych filmów o losach Ofiar, zapisów lotów tych samolotów, które realnie brały udział w spektaklu [ilu lotów??], czy wszystkie leciały do Rosji – i na jakie lotniska.

Takie rękopisy nie płoną.

Koledzy, czas stanąć po stronie Prawdy, na drodze jej poszukiwań, nie zaś pracowitego badania iluzji i kolejnych modeli.

 

A w poniższym zestawieniu artykułów warto tych dróg poszukać. Zachęcam do tego też prokuratorów. Kolejność chronologiczna.

 

Smoleńsk - sześć lat walki o PRAWDĘ  ( 7 pozycji )

Smoleńsk - pięć lat walki o PRAWDĘ  ( 21 pozycji )

SMOLEŃSK - cztery i pół roku kłamstwa  ( 34 pozycji )

SMOLEŃSK - cztery lata kłamstwa...  ( 53 pozycji )

Smoleńsk 14  ( 16 pozycji )

Smoleńsk 13/III  ( 35 pozycji )

Smoleńsk 13/II  ( 101 pozycji )

Smoleńsk13/I  ( 68 pozycji )

\"SMOLEŃSK\" 12/ V  ( 41 pozycji )

\"SMOLEŃSK\" 12/IV  ( 102 pozycji )

·  SMOLEŃSK 12 / III  ( 30 pozycji )

·  SMOLEŃSK 12/ II  ( 48 pozycji )

·  SMOLEŃSK 12  ( 120 pozycji )

SMOLEŃSK po 10.IV.11  ( 136 pozycji )

·  smoleńsk 2011  ( 69 pozycji )

·  SMOLEŃSK cz. IV  ( 40 pozycji )

SMOLEŃSK cz. III  ( 48 pozycji )  po półroczu od KATASTROFY

·  SMOLEŃSK , CZ. II  ( 30 pozycji )

·  SMOLEŃSK 2010  ( 33 pozycji )

·  Katyń II - część trzecia  ( 26 pozycji )

·  KATYŃ II - późniejsze  ( 31 pozycji )

·  KATYŃ II - nauki dla Narodu  ( 36 pozycji )

Katyń II  ( 26 pozycji )

 

 

Razem 1135 pozycji

Zmieniony ( 09.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.