Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow Od 10.4 w Biłgoraju, w każdą drugą niedzielę miesiąca Pokutny Marsz Różańcowy!
Thursday 28 May 2020 06:08:57.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Od 10.4 w Biłgoraju, w każdą drugą niedzielę miesiąca Pokutny Marsz Różańcowy! Drukuj Email
Wpisał: Biłgoraj   
09.04.2016.

Od 10.4 w Biłgoraju, w każdą drugą niedzielę miesiąca w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny o godz. 18-tej

 

Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy!

 

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4447

 

Z wielką radością dzielmy się tą dobrą informacją – już od kwietnia w każdą druga niedzielę miesiąca ulicami Biłgoraja, po Mszy Świętej za Ojczyznę o godzinie 18-tej w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, będą wierni mogli wziąć udział w Pokutnym Marszu Różańcowym.

 

Trwają przygotowania do podjęcia podobnego dzieła w Tomaszowie Lubelskim. Dziękujmy Bogu i módlmy się by w Pokutne Marsze Różańcowe mogły się odbywać w innych miastach naszych miejscowości.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.