Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę 16 arrow 7 maja Warszawa. Marsz "Odwagi Polsko! Maryja Zwycięży!" Stop Targowicy!
Wednesday 26 February 2020 07:33:35.28.
W Y S Z U K I W A R K A
7 maja Warszawa. Marsz "Odwagi Polsko! Maryja Zwycięży!" Stop Targowicy! Drukuj Email
Wpisał: KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ   
20.04.2016.

7 maja Warszawa. Marsz “Odwagi Polsko! Maryja Zwycięży!”

 

Stop Targowicy!

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4477

 

To będzie Pierwsza Sobota miesiąca, a także rozpoczniemy pierwszy dzień naszej nowenny do św. Andrzeja Boboli Patrona Polski o ocalenie Ojczyzny oraz naszą wierność Bogu Krzyżowi, Ewangelii oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Niestety tego dnia do stolicy Polski zwołane zostały te siły, które nie chcą się pogodzić z możliwością odzyskania przez nas wolności Dzieci Bożych i podmiotowości poprzez odrzucenie wrogich chrześcijaństwu wzorców i zasad.

Wobec jawnych ataków na naszą Ojczyznę, przyzywanie na wzór Targowicy obcej przemocy, obcych rządów i instytucji zagranicznych, musimy odważnie dać świadectwo przywiązania do naszego  patriotycznego Dziedzictwa Narodowego, w publicznej modlitwie różańcowej wzywać będziemy Maryję Królową Polski do obrony naszego Kraju, rozpoczniemy uroczyście pierwszy dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli.

 

Przybądźmy do Warszawy 7 maja!

Marsz ODWAGI POLSKO! MARYJA ZWYCIĘŻY!

 

link do rozsyłania: http://wp.me/p3vwgV-1ad

o potędze Różańca Świętego i Pierwszych Sobotach: https://youtu.be

Zmieniony ( 04.05.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.