Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów 16 arrow Holandia i Belgia szykują się na wypadek katastrofy jądrowej.
Friday 30 October 2020 05:37:30.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Holandia i Belgia szykują się na wypadek katastrofy jądrowej. Drukuj Email
Wpisał: pch24   
29.04.2016.

Holandia i Belgia szykują się na wypadek katastrofy jądrowej.

[Uczą ludzi niepewności, paniki – przyda się; coś planują? MD]

 

2016-4-29 pch24

 

Władze państw Beneluksu najprawdopodobniej w obawie przed atomowymi atakami islamistów starają się zabezpieczyć mieszkańców i zamawiają ogromne ilości jodu.

[Terroryści mogą, owszem, rozwalić reaktory, ataków „bronią jądrową” nie potrafią. „Brudna bomba” to pojemnik z silnie aktywnymi odpadami. Kto go transportuje - zginie. A detekcja takich promieniowań po drodze – trywialna. Oczywiście, jeśli się chce.. MD]

Pamiętający katastrofę reaktora atomowego w Czarnobylu przed trzydziestoma laty „przerabiali” masową akcję przyjmowania jodu, który w wypadku skażenia radioaktywnego pomaga zabezpieczyć tarczycę. Na takie rozwiązanie szykują obywateli Holandii i Belgii władze tych państw.

Rząd w Amsterdamie zamówił 11 milionów tabletek jodu, który trafiłby w razie wybuchów jądrowych do mieszkańców terenów położonych w pobliżu atomowych elektrowni .

Dotychczas władze zapewniały tabletki jodu osobom do 40. roku życia, jedynie na terenach położonych w promieniu 20 kilometrów od ośrodków nuklearnych. Teraz zabezpieczone zostaną zapasy dla wszystkich mieszkańców do 18. roku życia oraz kobiet w stanie błogosławionym, żyjącym na obszarze do 100 kilometrów od elektrowni atomowych. Chodzi o mieszkańców zachodniej części kraju – ze względu na elektrownię w Borssele; południa Holandii w pobliżu niemieckiej elektrowni Emsland oraz sąsiedztwa obu elektrowni belgijskich – w Doel i Tihange

Również władze belgijskie rozdadzą jod mieszkańcom żyjącym w odległości do 100 kilometrów od elektrowni atomowych albo ośrodków badań nuklearnych i produkcji izotopów. Rozporządzenie dotyczy wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek – łącznie około 11 mln osób. 

wp.pl/PAP RoM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.