Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow fasada a tyły arrow Na Allacha!
Sunday 28 February 2021 07:02:28.32.
migawki

27.02.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Na Allacha! Drukuj Email
Wpisał: Maksymilian Zamm   
20.03.2010.

Na Allacha!

Maksymilian Zamm

            Gdy komunistyczny przestępca Ho Szy Min, zwany przez wietnamską propagandę pieszczotliwie Wujkiem Ho przejął kontrolę nad całym terytorium kraju, wzrosło zapotrzebowanie na wszystko, co pływało. Zdesperowani mieszkańcy półwyspu wsiadali na różne tratwy, dziurawe łódki i wiali z indochińskiego kraju zdobyczy socjalnych.

            Świat stworzył określenie - boat people, a gazety zamieszczały zdjęcia zanurzonych po burty pływających wynalazków, pełnych uciekinierów.

            Emigranci z byłych koloni wybierali zawsze kraje sobie najbliższe. Do Francji przyjeżdżali Arabowie, do Wielkiej Brytanii Hindusi i Pakistańczycy. Zaś do PolskiWietnamczycy.

            Z jakiś niejasnych przyczyn. Ale jest to zgodne z europejską koncepcją demograficzną, która określa nasz kraj, jako teren zbyt jednolity etnicznie. Dzięki takiej polityce nasze zadupie staje się również multi-kulti.

            Europa zachodnia już wymyśliła podesłanie do Polski nadmiar muzułmanów. Rozmowy muszą być wielce zaawansowane, skoro rząd podjął decyzję o budowie w Warszawie meczetu. Jest już wprawdzie jeden, na Wilanowie, ale z naszymi Tatarami krymskimi, mieszkającymi od wieków w Polsce importowani semici spotykać się nie chcą.

            Problem jest palący, albowiem niedawny raport rządu Wielkiej Brytanii, ukazuje, że wielodzietne rodziny muzułmanów otrzymują od państwa więcej pieniędzy niż takie same wielodzietne rodziny angielskie. Brytyjczyków na to nie stać.

Maksymilian Zamm

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.