Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Braun Grzegorz arrow Obecność amerykańskich wojsk w Polsce może zakończyć się interwencją Rosji
Saturday 31 October 2020 11:46:22.30.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Obecność amerykańskich wojsk w Polsce może zakończyć się interwencją Rosji Drukuj Email
Wpisał: Grzegorz Braun   
24.05.2016.

Obecność amerykańskich żołnierzy w Polsce może zakończyć się interwencją Rosji

 

Grzegorz Braun

 

2016-5-24 http://www.pch24.pl/grzegorz-braun--obecnosc-amerykanskich-zolnierzy-w-polsce-moze-zakonczyc-sie-interwencja-rosji,43465,i.html

Według Grzegorza Brauna, lidera ruchu Pobudka, niedawne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę tarczy antyrakietowej to „spektakl doskonale spełniający aktualne potrzeby imperium: rozgrywanie polskiej karty w negocjacjach Waszyngtonu z Moskwą”.

Sugeruje również, że obecność amerykańskich żołnierzy nad Wisłą może spowodować odpowiedź Rosji - „deeskalacyjne” uderzenie bronią niekonwencjonalną o limitowanym tonażu.

Tekst Grzegorza Brauna zatytułowany: „Anakonda nadpełza. Czy możliwa jest obca interwencja w Polsce?” opublikowany został na łamach tygodnika „Polska Niepodległa”. Reżyser wspomina w nim o manewrach „Anakonda”, które mają być największymi od czasów demontażu Układu Warszawskiego. Twierdzi, że manewry te są realną perspektywą, w przeciwieństwie do budowy „mitycznej tarczy antyrakietowej”.

Według byłego kandydata na prezydenta „spektakl w Redzikowie najwyraźniej doskonale spełnia aktualne potrzeby imperium: rozgrywanie polskiej karty w negocjacjach Waszyngtonu z Moskwą”.

Braun nie wyklucza jednak, że ten spektakl „to tylko gra w dobrego i złego policjanta, którą obaj wielcy a bezwzględni gracze uprawiają na użytek naiwnych Polaków teraz już wspólnie i w porozumieniu, w ramach zawartego w marcu paktu Ławrow-Kerry”.

Grzegorz Braun twierdzi również, że jeśli manifestacyjne działania Amerykanów w naszym regionie, są realną eskalacją wojenną, a nie pokazówką uzgodnioną na najwyższym szczeblu z Rosjanami, to efekt dla Polski może okazać się nie mniej tragiczny. Najbardziej racjonalną odpowiedzią ze strony Kremla będzie bowiem prędzej czy później „deeskalacyjne” uderzenie bronią niekonwencjonalną o limitowanym tonażu – powiedzmy, w rejonie Suwałk czy paru przepraw mostowych na Wiśle.

Lider ruchu Pobudka komentuje: „ciekawe, że perspektywa tych zdarzeń budzi zgodny entuzjazm, a w każdym razie pozostaje jednako niekontrowersyjna dla bez mała wszystkich aktorów polskiej sceny politycznej - zarówno po prawej, jak i po lewej stronie”. Zaznaczył też, że „otwieranie Polski na oścież i na przestrzał dla obcych służb (wciąż jakoś nie anulowana ustawa 1066) i dla obcych wojsk (świeża nowela ustawowa legalizująca użycie ostrej amunicji przez żołnierzy obcych armii), to jest gotowa formuła prawna obcej interwencji”.

 Źródło: „Polska Niepodległa”  kra

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.