Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 16 arrow Włochy: Zakaz odmawiania Różańca w kościele  bo "drażni to afrykańskich imigrantów".
Saturday 05 December 2020 10:25:21.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Włochy: Zakaz odmawiania Różańca w kościele  bo "drażni to afrykańskich imigrantów". Drukuj Email
Wpisał: Caritas i proboszcz   
08.06.2016.

Włochy: Zakaz odmawiania Różańca w kościele – bo "drażni to afrykańskich imigrantów".

 

„Caritas” i proboszcz  nakazują wiernym „modlić się w ciszy”, by nie drażnić afrykańskich imigrantów

 

2016-6-8  http://www.pch24.pl/wlochy--caritas-nakazuje-wiernym-mdlic-sie-w-ciszy--by-nie-draznic-afrykanskich-imigrantow,43795,i.html#ixzz4Ay81qfDh

 

Wierni, którzy odwiedzają kościół św. Antoniego w Ventimiglia we Włoszech są zmuszani, by „modlić się w ciszy.” Członkowie Caritasu mówią katolikom, że muszą zrezygnować ze wspólnych praktyk religijnych, w tym ze wspólnego odmawiania Różańca, ponieważ „drażni to afrykańskich imigrantów” umieszczonych w świątyni.

 Gdy jedna z kobiet na sugestie wolontariuszy katolickiej organizacji charytatywnej powiedziała, by „przenieśli imigrantów gdzie  indziej”, natychmiast pojawił się proboszcz i zabrał kobiety do innej świątyni. – poinformowała agencja ANSA.

 Codziennie do Ventimiglia, średniowiecznego miasta w Ligurii, w prowincji Imperia, liczącej ponad 55 tyś mieszkańców przybywa około 50 imigrantów. Burmistrz miasta, Enrico Ioculano apeluje do władz o pomoc finansową. Caritas rozdaje setki posiłków i prowadzi wstępną rejestrację uchodźców w murach świątyni.  

 Źródło: washingtontimes.com   AS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.