Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Sumliński arrow Program Sumlińskiego i inn. o "Pro Civili" z Komorowskim - CAŁOŚĆ NAGRANIA
Monday 28 September 2020 05:22:03.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Program Sumlińskiego i inn. o "Pro Civili" z Komorowskim - CAŁOŚĆ NAGRANIA Drukuj Email
Wpisał: Pro civili   
08.06.2016.

Program Sumlińskiego i inn. o Pro Civili z Komorowskim

- CAŁOŚĆ NAGRANIA

 

8.6.2016 http://niezalezna.pl/81535-program-o-pro-civili-z-komorowskim-calosc-nagrania

 

 

 

Ministrowie: Onyszkiewicz, Komorowski, Szmajdziński... Nie pamiętam, nie kojarzę.. . Przykro mi...

 

 

Pochodzący z 2007 roku wywiad dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego z ówczesnym marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim od lat wzbudza kontrowersje, choć nigdy nie został opublikowany. We wtorek nagranie zostało częściowo wyemitowane w programie „Minęła dwudziesta” w TVP Info. Bronisław Komorowski nie odpowiedział na pytania o WSI oraz Fundację Pro Civili.

Tak jak dziś informowaliśmy, były prezydent udzielił wywiadu Wojciechowi Sumlińskiemu. Odpowiadał lakonicznie. Ostatecznie ówczesny marszałek Sejmu miał przerwać kłopotliwą dlań rozmowę.

Komorowskiemu wyraźnie nie w smak były pytania Sumlińskiego. Dziennikarz, który był dziś gościem programu „Minęła dwudziesta”  nazwał byłego prezydenta kłamcą - w odniesieniu zarówno do jego "niewiedzy" na temat Pro Civili, jak i do składanych pod przysięgą zeznań, jakoby nie znał Sumlińskiego.

Portal tvp.info zamieścił całe nagranie programu, które udało się odnaleźć w archiwum TVP. Materiał można obejrzeć, klikając na zdjęcie zamieszczone poniżej.

CAŁOŚĆ NAGRANIA

Zmieniony ( 08.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.