Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow Kościół arrow O Antychryście i jego szefie arrow Gotthard: szpiedzy z piekła
Sunday 27 September 2020 18:44:32.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gotthard: szpiedzy z piekła Drukuj Email
Wpisał: ruscy   
10.06.2016.

Gotthard: szpiedzy z piekła

 

 

[Tyle zechcieli opublikować ruscy – już trzy i pół roku temu. MD]

 

 

4th December 2012: Zbigniew Jacniacki Gotthard: szpiedzy z piekła

 

 

Organizacje  wywiadowcze z Unii Europejskiej przyjęły niedawno  do eksploatacji  największe w zachodniej Europie centrum nadzoru elektronicznego. Znajduje się ono na głębokości 800 metrów poniżej gór Gotthard , niedaleko miejscowości Sedrun. Budowa została przeprowadzona jednocześnie z budową tunelu kolejowego Gotthard, co pomogło utrzymać istnienie obiektu w tajemnicy

Co kryją wnętrzności Mount Saint Gotthard?

 

Obiekt jest ogromny. Znajduje się na czterech poziomach, składa się z pięciu bloków. Całkowita długość tuneli - ponad 50 km. Bloki są odizolowane od siebie, łączy je Underground Railroad. . Istnieje także zaopatrzenie w żywność, studnie artezyjskie, autonomiczny system zasilania. 

 

Każdego dnia pracuje  w nim około 3500 osób -  i to nie tylko oficerowie wywiadu z Unii Europejskiej.  Jest tam i sekcja obsługiwana przez rosyjskie służby specjalne  (FSB ,CBS  ,BSTM  ,MIA). Są tam pokoje  USA i  praca wywiadowcza NSA.  

Rodzaj "szpiegowskiej międzynarodówki".

 

 Wydajne urządzenia analizują strumienie danych na podstawie słów kluczowych . Analitycy przez całą dobę tworzą oceny. Oczywiście, nikt tu nawet  nie myśli o takich "drobiazgach" jak prawa obywateli do prywatności . Zastrzeżenia te odrzucono, ponieważ ośrodek w St Gotthard nie jest zaznaczony na żadnej mapie świata, w żadnym schemacie międzynarodowego systemu telekomunikacyjnego, w rzeczywistości działa poza przestrzenią  prawną.

 

Utworzone centrum jest modelem elektronicznego nadzoru na najwyższym poziomie sztuki wojennej i największą demonstracją cynizmu. Europejscy politycy z pianą na ustach popularyzują Internet, twierdząc, że jest "prawdziwym narzędziem demokracji". Ale w rzeczywistości w tworzenie systemów nadzoru elektronicznego inwestowane są ogromne fundusze. 

Budowa obiektu w ramach pasma górskiego Gotthard kosztowała  9,8 miliardów franków szwajcarskich. Pieniądze przyznane zostały przez europejskie rządy w tajemnicy, bez publicznej dyskusji.

źródło : http://3rm.info/30797-sen-gotard-shpiony-iz-preispodney.html

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.