Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 195 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Rasizm eurokratów - zbrodnią przeciw ludzkości.
Saturday 04 April 2020 20:02:42.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle na Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Rasizm eurokratów - zbrodnią przeciw ludzkości. Drukuj Email
Wpisał: Giampaolo Rossi   
14.06.2016.

Rasizm eurokratów - zbrodnią przeciw ludzkości.

 

Il razzismo degli eurocrati

 

http://blog.ilgiornale.it/rossi/2016/06/11/il-razzismo-degli-eurocrati/

 

Giampaolo Rossi     11 czerwiec 2016     tłum. RAM

 

Prawdziwymi rasistami są oni

 

Wolfgang Schäuble, potężny minister finansów Niemiec, w wywiadzie dla dziennika Zeit oświadczył, że jeżeli Europa zamknie się przed imigracją, poniesie klęskę. Izolowanie się – powiedział – "grozi nam depresją inbredową"; imigraci islamscy − dla przykładu w Niemczech − "są wzbogaceniem naszej różnorodności" i "potencjałem innowacyjnym" dla społeczeństwa niemieckiego.

 

"Afrika wird unser Problem sein"

http://www.zeit.de/politik/deutschland/2016-06/wolfgang-schaeuble-aussenpolitik-wandel-afrika-arabische-welt

 

Nigdy do tej pory, żaden przedstawiciel eurokracji nie wypowiedział się na rzecz procesów immigracyjnych w kategoriach "biologicznych", jak również nigdy dotąd nie ujawnił się − w sposób tak klarowny rasizm − anty−europejski, dominujący myśl polityczną mondialistycznej elity zarządzającej kontynentem.

 

Europa i narody europejskie − same z siebie są zbiorem różnorodności: tak etnicznych jak i kulturowych i lingwistycznych. Różnorodności te jednakże posiadają wspólny mianownik, podyktowany im przez pamięć historyczną a także przez tożsamość warstwową, sięgającą do wspólnych korzeni chrześcijańskich, do dziedzictwa grecko−rzymskiego i do bolesnej współczesności oświeceniowej.

 

Wprost przeciwnie, islam nie jest częścią Europy, a to co dziś obserwujemy jest laboratoryjnym eksperymentem inżynierii społecznej, przy pomocy którego ruguje się z kontynentu narody europejskie, zastępując je masami imigrantów – nośników zupełnie innych tożsamości, będących ponadto, konfliktowymi w odniesieniu do społeczności goszczących je.

 

Słowa Schäuble'a potwierdzają to, co wiele osób od dłuższego czasu podejrzewało: exodus migrantów do Europy nie jest potknięciem się historii, czy też konsekwencją wojen lub kryzysów międzynarodowych (nawet gdyby tak było, to jedynie w niewielkim stopniu i sprowokowanych przez Zachód); wynika to również z faktu, że mniej niż połowa tych, którzy przybywają nielegalnie do Europy jest uchodźcami.

 

Masowa imigracja jest projektem wcześniej ustalonym, chcianym przez elitę światową, mającym na celu stworzenie Europy hybrydowej, pozbawionej korzeni, tożsamości, historii; Europy zamieszkałej przez niezróżnicowane masy przydatne do realizacji projektu dominacji ekonomicznej i finansowej.

 

Migracja zastępcza

 

Nie trzeba szukać teorii spiskowych, takich jak plan Kalergi, wystarczy zaznajomić się z dokumentami Organizacji Narodów Zjednoczonych na temat migracji zastępczych, opracowanymi w roku 2000, zaprojektowanymi w celu kompensacji niżu demograficznego narodów europejskich.

 

Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?

http://www.un.org/esa/population/publications/migration/migration.htm

 

Trzeba mieć na uwadze, że proces dezintegracji tożsamości europejskiej – raz zainicjowany – jest nieodwracalny. Wyjaśniła to w sposób jasny Ida Magli w swej książce “Contro l’Europa” − "Przeciwko Europie":

"niż demograficzny pogłębia się a nie redukuje kiedy pojawiają się w społeczeństwie osoby, ze strony których postrzega się niebezpieczeństwo przyszłej dominacji (…) Potomstwo służy do przekazania nazwiska, języka, religii, tożsamości rodziców, a zatem również tożsamości grupy społecznej". Ale kiedy, to wszystko zostanie usunięte z fundamentów tożsamości europejskiej, konsekwencje są nie do uniknięcia: "nie mamy przyszłości, a więc nie ma sensu posiadanie dzieci".

 

Ida Magli, l’Europa di Maastricht e il mondialismo

http://www.doncurzionitoglia.com/ida_magli_europa_mondialismo.pdf

Ida Magli

https://it.wikipedia.org/wiki/Ida_Magli

 

Zbrodnia przeciwko ludzkości

 Rasistowskie wypowiedzi Schäuble'a idą w parze w deklaracjami wielu innych przedstawicieli eurokracji. Wystarczy przypomnieć słowa Laury Boldrini, która stwierdziła, że "migranci są forpocztą globalizacji; są awangardą stylu życia, który wkrótce stanie się naszym stylem życia". Przytoczone deklaracje nie są nic nie znaczącą teorią ale zarysem precyzyjnie zaplanowanego planu.

 

 Boldrini: migranti sono avanguardia del nostro futuro stile di vita

https://www.youtube.com/watch?v=E7QePDmPHfk

Laura Boldrini

https://en.wikipedia.org/wiki/Laura_Boldrini

 

Zagłada tożsamości narodów Europy jest zbrodnią przeciw ludzkości. Zaś osobnicy – którzy realizują wyroki bezlitosnej dyktatury anulującej wszystko to czym jesteśmy, powinni być pociągnięci do odpowiedzialności przed trybunałem historii.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.