Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 107 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryka... 16 arrow Dlaczego Rita Katz poświadcza? O znanym FBI "samotnym terroryście" Mateen, jego pracy dla "security"
Thursday 25 February 2021 22:16:04.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dlaczego Rita Katz poświadcza? O znanym FBI "samotnym terroryście" Mateen, jego pracy dla "security" Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
14.06.2016.

Dlaczego Rita Katz podpisała się pod tym? O znanym FBI "samotnym terroryście" Mateen, jego pracy dla "security" i o szmuglowaniu migrantów.

 

Perché Rita Katz ci ha messo la firma?

 

http://www.maurizioblondet.it/perche-rita-katz-ci-messo-la-firma/

 

 

Maurizio Blondet   13 czerwiec 2016   tłum. RAM

 

 

Selfie zamachowca z Orlando zostały rozpowszechnione przez media z umieszczonym na nich logo SITE (Search for International Terrorist Entities) – organizacji należącej do znanej (naszym czytelnikom) Rity Katz. Dlaczego pani Katz (producentka video z Osamą bin Ladenem, popularna w przeszłości prowokatorka i realizatorka oskarżeń przeciwko muzułmanom na korzyść FBI) – zechciała złożyć na nich podpis?

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/06/C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved-Images_CkwkmPzWEAAKupl.jpg?resize=225%2C300

 

SITE Intelligence Group

https://ent.siteintelgroup.com/

 

Rita Katz
 

 Samotny zabójca był znany FBI, które zajęło się nim wcześniej trzy razy, ale miał zezwolenie na posiadanie broni, ponieważ pracował jako ochroniarz w firmie o nazwie G4S.

Ale właśnie kilka dni temu, tj. 3 czerwca, amerykańska organizacja Judicial Watch oskarżyła G4S o wykonywanie dziwnej brudnej roboty na rzecz amerykańskiego Department of Homeland Security, a mianowicie o "tajne przewożenie nielegalnych imigrantów od granicy meksykańskiej do Phoenix i pozostawianie ich bez rejestracji czy też wezwania do stawienia się w sądzie".

 

Zajścia, o których mowa zostały ujawanione organizacji Judicial Watch przez amerykańskie służby graniczne – Border Patrol, oczywiście zaskoczone postępowaniem wobec imigrantów, zleconym przez ministerstwo, które powinno przecież gwarantować "bezpieczeństwo matce ojczyźnie". Ten rodzaj wprowadzanych do USA imigrantów – dodaje organizacja – jest definiowany w języku biurokratycznym Departamentu Bezpieczeństwa jako Other Than Mexican (OTM), czyli "pochodzenia innego niż meksykańskie".

 

Czy nie jest to fakt niepokojący?  Kim są wwożeni do USA ludzie?  Ilu z nich jest muzułmanami?  Dlaczego wpuszcza się ich do kraju bez jakiejkolwiek rejestracji?

 

DHS Quietly Moving, Releasing Vanloads of Illegal Aliens Away from Border

 http://www.judicialwatch.org/blog/2016/06/dhs-quietly-moving-releasing-vanloads-illegal-aliens-away-border/

 

Judicial Watch − Because no one is above the law!

http://www.judicialwatch.org/

 

G4S prezentuje się jako najlepsza na świecie − jak chodzi o "rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa − firma; jest obecna w 100 krajach i zatrudnia 610 000 pracowników". Tylko w USA firma posiada 50 000 agentów. Siedziba spółki znajduje się w Jupiter, na Florydzie.

 

Judicial Watch złożyła do tej pory pewną ilość próśb pisemnych w celu zmuszenia władz amerykańskich do ujawnienia treści kontraktu, przy pomocy którego rząd amerykański powierzył firmie G4S zadanie wprowadzania nielegalnych imigrantów OTM do USA.

 

Według byłej żony Omara Saddique Mateena, zamachowiec był "osobą niezrównoważoną". Ale również jego ojciec nie wygląda na całkowicie normalnego. Jest on kierownikiem Islamic Center of Fort Pierce Inc. i posiada takie działalności gospodarcze jak Wonderworks Production, LLC i Durand Jirga Inc. Ostatnio założył trzecie przedsiębiorstwo o nazwie "The Provisional Government of Afghanistan Corp." − "Rząd Tymczasowy Afganistanu Corporation" i rozpowszechnił video, w których kandyduje się na prezydenta Afganistanu.

 

Należałoby więc postawić pytanie: kim są ci ludzie? Czy są ludzie łatwo ulegający sugestii?  Albo dający się manewrować bez trudu?

 

 https://youtu.be/wcxPObfUXXc

 

Oczywiście, islamista − zanim zabrał się za strzelanie − zatelefonował na policję i zadeklarował swoją wierność kalifowi Al Baghdadi. To z pewnością był jego głos – zapewnia Rita Katz. Również Kalif, za pośrednictwem SITE potwierdził: "Mateen był naszym bojownikiem".

 

                                                                                  ***

 

Orlando. Dziwna firma dla której pracował Mateen

 

Orlando. Strana la ditta per cui lavorava Mateen

http://www.maurizioblondet.it/orlando-strana-la-ditta-cui-lavorava-mateen/

 

Maurizio Blondet    14 czerwiec 2016     tłum. RAM

 

G4S − wielonarodowa spółka brytyjska jest dużą agencją paramilitarną (mówi się nawet, że większą od brytyjskich sił zbrojnych), która ofiaruje usługi ochrony i monitoringu. Należałoby zatem sądzić, że selekcjonuje swych pracowników w należyty sposób. Jakże bowiem może zapewniać "bezpieczeństwo", jeżeli nie zatrudni wcześniej "bezpiecznego" personelu?

 

G4S - Securing Your World  http://www.g4s.com/

 

Tymczasem spółka ta w roku 2007 przyjęła do pracy jako ochroniarza Omara S. Mateena i nie zareagowała w żaden sposób na jego dwie podróże do Arabii Saudyjskiej (w roku 2011 i w roku 2012 – pielgrzymki do Mekki). Nie zrobiło też na nikim wrażenia, że dwukrotnie zostało przeprowadzone wobec niego przez FBI śledztwo – jako stwarzającego potencjalne zagrożenie islamskie  –, chociaż (jak się dziś twierdzi) umorzone z braku dowodów. Można postawić pytanie, czy jest to prawdą?

Współpraca G4S z Izraelem

Zupełnie nietypowe –  natomiast więcej niż dobre – są relacje firmy G4S z Izraelem: jak dowiadujemy się z notatki Ruchu BDS: − ta "duża brytyjska firma ochroniarska dostarcza sprzęt i usługi więzieniom izraelskim, w których przetrzymywani są więźniowie polityczni bez wyroków sądowych i poddawani torturom". Dalej BDS relacjonuje: "Pomagając Izraelowi w zarządzaniu 5 więzieniami i centralami przesłuchań – G4S partycypuje w torturach i w więzieniu ponad 600 000 Palestyńczyków. (…) G4S zawarła również kontrakt z rządem Izraela w zakresie dostarczania wyposażenia i usług dla punktów kontroli muru apartheidu, punktów przejścia w Gazie i komisariatów policji izraelskiej. Ponadto strażnicy G4S są operatywni w wielu izraelskich bazach wojskowych". 

BDS Movement Freedom Justice Equality

https://bdsmovement.net/

 

Stop G4S

https://bdsmovement.net/activecamps/g4s

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/06/g4s-israele.jpg?fit=620%2C380

 

Ruch BDS (campaign of Boycotts, Divestment and Sanctions) jest międzynarodową kampanią bojkotu towarów izraelskich (w rzeczywistości wyprodukowanych na terytoriach okupowanych) jako środka wywierania presji ekonomiczno−politycznej przeciwko rasizmowi syjonistycznemu i jego reżymowi apartheidu.

            Poddana ostrej kampanii sprzeciwu, G4S zadeklarowała w marcu wycofanie się z robienia interesów z Izraelem. Pomimo tego, że nie dzieje się tak w rzeczywistości i firma odkłada w czasie realizację tego, co zapowiedziała Ruch BDS powitał decyzję jako swoje zwycięstwo.

http://www.independent.co.uk/voices/g4s-leaving-israel-shows-that-the-boycott-divestment-and-sanctions-campaign-is-winning-a6926051.html

 

Podsumowując, można powiedzieć, że terrorysta islamski, który spowodował rzeź gejów, pracował dla firmy praktycznie rzecz biorąc izraelskiej – a przynajmniej do tego stopnia izraelskiej, by zasłużyć sobie na pełne zaufanie Syjonu co do wtajemniczenia jej w jego aparat represji. Być może dlatego nie dziwi wcale, że rozpowszechnieniem fotografii zamachowca zajęła się strona SITE Rity Katz.

 

SITE Intelligence Group https://ent.siteintelgroup.com/

 

11 Września spółka nazywała się Securicor …

 

Jeszcze ciekawszą informacją jest fakt, że G4S zmieniła nazwę: wcześniej nazywała się Securicor i pod tym szyldem zajmowała się bezpieczeństwem dwóch lotnisk (na 3 użyte), z których wystartowały samoloty z porywaczami –pamiętnego 11 Września. Dla precyzji − Securicor (dziś G4S) przejęła właśnie 9 miesięcy przed tym wydarzeniem − Argenbright Security, amerykańską kompanię zajmującą się bezpieczeństwem na tychże lotniskach.

            Po zamachu, Securicor poinformowała, że jest ubezpieczona jak chodzi o wszystkie ewentualne żądania odszkodowań. (…) Jeszcze inną firmą − zajmującą się w owym czasie bezpieczeństwem lotnisk europejskich (w sposób fatalny, zresztą) – była ICTS, spółka izraelska, z siedzibą w Holandii, kierowana przez obywatela Izraela, niejakiego Ezrę Harela.

 

ICTS – której personel składa się z (ex?) agentów Shin Bet – pozwoliła na wejście na pokład samolotu na lotnisku Charles De Gaulle w Paryżu terrorysty z bombą w bucie i na amsterdamskim lotnisku Schiphol (Boże Narodzenie 2009) "terrorysty z materiałami wybuchowymi w majtkach" – Umara Farouka Abdulmutallaba. Byli to zwyczajni dwaj naiwni pomyleńcy, bezzwłocznie unieszkodliwieni w trakcie lotu – odegrali oni jednakże przydzieloną im rolę w tworzeniu strategii napięcia po 11 Wrześniu.

Ale to nie koniec ciekawostek: od roku 2014 G4S zarządza więzieniem w Guantanamo, w którym od lat przetrzymywanych jest 149 osób bez wyroków sądowych i bez oskarżeń oficjalnych – podejrzewanych o terroryzm islamski. Kontrakt spółki z rządem amerykańskim, opiewający na 135 milionów dolarów wzbudził protesty prasy brytyjskiej.

 

http://www.ibtimes.co.uk/g4s-sells-guantanamo-bay-service-unit-135m-1474597

 

Podsumowując, mamy do czynienia z wątpliwej jakości komitywą oprawców, która posiada ścisłe powiązania z Izraelem i – o czym pisałem w poprzednim artykule – jest oskarżona o przemycanie do USA nielegalnych migrantów OTM (Other than Mexican) poprzez granicę z Meksykiem. Doszło do tego dzięki posiadanemu kontraktowi z Homeland Security – ministerstwem utworzonym przez Busha i kierowanym przez izraelo −amerykanina Michaela Chertoffa.

=================

Pozostaje do zrelacjonowania jeszcze kilka innych "drobiazgów". W roku 2012 pracownik G4S został oskarżony w sprawie groźby zamachu na Olimpiadę w Londynie:

 

G4S faces fresh embarrassment after one of its guards is charged with alleged Olympic bomb threat

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2183493/G4S-faces-fresh-embarrassment-guards-charged-alleged-Olympic-bomb-threat.html

 

− także o wwóz materiałow wybuchowych na teren ambasady amerykańskiej w Londynie w sierpniu 2013:

G4S van ‘bomb’ terror

https://www.thesun.co.uk/archives/news/956855/g4s-van-bomb-terror/

 

− i jeszcze oskarżenie o spowodowanie fałszywego alarmu podczas meczu Manchester United:

Boss behind bomb bungle at Old Trafford also caught up in London Olympics security fail

http://www.express.co.uk/news/uk/670694/Boss-behind-bomb-bungle-Old-Trafford-also-caught-up-London-Olympics-security-fail

 

Jak to wszystko podsumować?  Drobnostki, nie zamartwiajcie się!  

Zmieniony ( 15.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.