Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Brexit czyli meteoryt na łby dinozaurów. Il meteorite sulla testa dei dinosauri
Thursday 04 June 2020 23:51:00.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Brexit czyli meteoryt na łby dinozaurów. Il meteorite sulla testa dei dinosauri Drukuj Email
Wpisał: Giampaolo Rossi   
26.06.2016.

Brexit czyli meteoryt na łby dinozaurów

 

Brexit: il meteorite sulla testa dei dinosauri

 

Giampaolo Rossi    25 czerwiec 2016     tłum. RAM

http://blog.ilgiornale.it/rossi/2016/06/25/brexit-il-meteorite-sulla-testa-dei-dinosauri/

 

 

Jaszczury i inne gady

Rozwścieczeni i wstrząśnięci − Juncker z fioletową gębą, lodowaty Schulz i sadystyczny Tusk – z trudem powstrzymują gniew. Od czasu do czasu wydają z siebie pomruki i syki rozpaczy albo też nasilają typową dla nich arogancję, wynikającą z ich urojonych wyobrażeń o byciu twórcami ostatniego etapu ewolucji, tj. tej, która przekształciła homo europaeus w homo globalis.

Przyjrzyjcie się dobrze brontozaurom eurokracji, żarłocznym drapieżnikom, którzy zniszczyli marzenia ojców założycieli Europy, przeobrażając ją w durnowatą ideologię na służbie lichwiarskiej elity finansowej.

Przyjrzycie się tym bezmyślnym gadom, pseudo-intelektualistom podporządkowanym siłom z zewnątrz, idiotom.

Jedynie obrzydliwi i konformistyczni manipulatorzy prawdy mogą uważać ich za "mistrzów myśli" i porównywać Brexit do nadejścia nazizmu. (...)

To ci zimnokrwiści technokraci i nic nieznaczący lokaje wysługujący się ukrytym siłom, rządzą nami z Brukseli i z Frankfurtu − tacy jak Mario Monti, który bezwstydnie określił Brexit jako "nadużycie demokracji" – choć to oni demokrację pogwałcili i stratowali, zapewniając sobie władzę kosztem cierpień obywateli.

Tacy jak Giorgio Napolitano, ich kolaborant definiujący brytyjskie referendum "nikczemnym hazardem" – który będąc prezydentem Republiki nie zawahał się przed konspiracją przeciwko własnemu krajowi i przeciwko prawowitemu i demokratycznemu rządowi, deptając suwerenność narodu, tę samą, której powinien był bronić.

 

To oni zniszczyli Europę

Europa umiera nie z winy obywateli Wielkiej Brytanii, którzy wybrali własny los, ale z powodu polityków, technokratów, bankierów i oświeceniowych intelektualistów, którzy narzucili wszystkim nam gigantyczne kłamstwo – a mianowicie ich ekumeniczne marzenie o kontynencie zredukowanym do dominacji niepraworządnej oligarchii.

To oni narzucili nam niewolnictwo długu, przy pomocy którego ujarzmili naszą przyszłość.

Ich także jest oszustwo zmuszania Europejczyków do akceptacji imigracji stworzonej celowo i potajemnie przez budujących nowy porządek świata.

To oni zmieniają Europę w Eurabię, nie licząc się z konsekwencjami.

To oni są gotowi do unicestwienia religii, tradycji i historii w imię globalizmu podporządkowanemu systemowi ekonomicznemu i finansowemu.

Jakoże o wiele łatwiej jest zdominować narody pozbawione tożsamości (więc tym samym nieświadome siebie) niż te, które pamiętają o własnej przeszłości (tym samym zabezpieczając sobie przyszłość).

Jest także wygodniej zarządzać kontynentem dręczonym konfliktami społecznymi, wojnami religijnymi, bankructwem polityki wielokulturowej, ponieważ w takim kontekście będą oni mogli uzurpować sobie rolę gwarantów porządku, bezpieczeństwa i pokoju oraz wmówić, że jedynie taka wizja jest słuszna. Mechanizm ujarzmiania realizuje się zawsze poprzez manipulację rzeczywistością.

Wyjaśnił  to Aldous Huxley w słynnym wykładzie na Uniwersytecie w Berkeley, kiedy powiedział, że ta ostatnia rewolucja pozwoli "dominującej oligarchii na stworzenie sytuacji, w której ludzie będą kochali własne niewolnictwo".

Aldous Huxley: The Ultimate Revolution

https://pulsemedia.org/2009/02/02/aldous-huxley-the-ultimate-revolution/

 

Arka Noego

Dziś strażnicy zoo są zaniepokojeni. Jedynym ich sposobem na trzymanie nas w klatkach jest obezwładnienie terrorem. Będą usiłować wmówić nam, że gdy zburzymy klatki i wyjdziemy z nich − nie przeżyjemy.

Już zaczynają to robić. Ich gazety i ich telewizje opowiadają o nadchodzącym końcu świata, o zbliżającym się Potopie Uniwersalnym, po którym nie będzie Europy.

Tylko patrzeć jak złom, nazwany przez nich Unią Europejską przekształcą w Arkę Noego i będą mówić, że jeżeli nie pozostaniemy na pokładzie dryfującego przez historię wraku, zginiemy wszyscy.

Już rozpoczęli narrację, twierdząc, że powrócą wojny w Europie;  że Prusacy napadną na Francję a Włochy podbiją Grecję i Albanię.

Głupcy bez honoru, którzy zapomnieli, że w ostatnich 30 latach, wojny − tak w Europie jak i na całym świecie − wywołali właśnie oni przy pomocy ich sztucznych "wiosen arabskich" i "kolorowych rewolucji".

Powiedzą wam, że bez Unii Europejskiej upadnie gospodarka, tak jakby ta potworność – melanż feudalizmu z komunizmem − już dziś nie niszczyła naszego systemu ekonomicznego, naszych przedsiębiorstw, naszej gospodarki realnej – przy pomocy narzuconego, stworzonego przez szalonych alchemików z niczego pieniądza oraz obciążeń podatkowych despotycznych i o charakterze konfiskacyjnym.

 

Głosowanie przeciwko elitom

Jednakże kurs historii pozostaje zawsze nieprzewidywalny, nawet dla najchytrzejszych planistów. Z tego powodu brytyjskie głosowanie nie jest absolutnie przeciwko Europie, ale przeciwko elitom które ją zdominowały.

 

Dlatego też, stare i wściekłe dinozaury – mam nadzieję, że Brexit jest pierwszym meteorytem z rozpoczynającej się ich ulewy, która wytępi was całkowicie, restytuując nam w ten sposób nasz los.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.