Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 24 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów 16 arrow Rothschildowie i Nowy Porządek Świata
Tuesday 20 October 2020 02:30:54.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Rothschildowie i Nowy Porządek Świata Drukuj Email
Wpisał: Rodzina Rothschild   
29.06.2016.

Rothschildowie i Nowy Porządek Świata

http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/132429,rothschildowie-i-nowy-porzadek-swiata

 

Rodzina Rothschild jest najbogatszą rodziną na ziemi. Szacuje się, że jest warta ponad 350 miliardów dolarów. Pytasz jak to możliwe?

Właścicielem i kontrolującym bank centralny twojego kraju, jest rodzina Rothschild. Zarządzają bankiem centralnym każdego kraju na całym świecie. Z wyjątkiem 3 krajów.

 Korei Północnej

 Iranu

 Kuby

Ta lista była niegdyś dłuższa.

W roku 2000 na tej liście widniały jeszcze 4 inne kraje.

 Afganistan

 Irak

 Sudan

 Libia

Jak rodzina Rothschild zdołała zdobyć  kontrolę finansową nad tymi krajami? Zaatakowali i zinfiltrowali ich ziemię. Mając nieograniczoną ilość pieniędzy i władzy, mogli manipulować każdym krajem tak, aby pomógł im ten cel osiągnąć. Stany Zjednoczone Ameryki zostały wybrane jako marionetka w realizacji ich planu. Najpierw chcieli zdobyć kontrolę nad Afganistanem i Irakiem. Społeczeństwo nie mogło poznać prawdziwego powodu stojącego za inwazją. Potrzebowali strasznego powodu, który skierowałby działania Ameryki przeciwko Bliskiemu Wschodowi. Istnieje powód, który powala ludziom wierzyć, że ataki z 11 września były działaniem wewnętrznym. W 2011 roku USA zaatakowały Afganistan, a w roku 2003 Irak. Do roku 2003 banki centralne Afganistanu i Iraku zostały przejęte przez rodzinę Rothschildów.

 Afganistan

 Irak

 Sudan

 Libia

Pierwszy krok został zrealizowany. Sudan i Libia były ostatnimi krajami Afrykańskimi, które pozostawały poza ich kontrolą. Tym razem wybrali na marionetkę Organizację  Narodów Zjednoczonych. Pewne kluczowe osoby należące do ONZ nie mogły oprzeć się pieniądzom oferowanym im przez rodzinę Rothschild (nie będą one nazwane). Zmieniło to decyzje i podjęte interwencje w niektórych krajach, w tym w Libii i Sudanie – zaangażowano ONZ. Do roku 2011 banki centralne Libii i Sudanu znalazły się pod kontrolą rodziny Rothschild.

Sudan

 Libia

Ostatnimi celami są dla nich Korea Północna, Iran i Kuba. Kto będzie ich następna marionetką? Właściwie już wybrali.

„Dzień dobry. Dzisiaj Stany Zjednoczone Ameryki zmieniają swoje stosunki z Kubańczykami. Te najbardziej znaczące zmiany w naszej polityce od przeszło 50 lat, oznaczają, że zakończymy z przestarzałym podejściem, które przez dziesięciolecia nie sprawdziło się w rozwoju naszych interesów i zamiast tego zaczniemy normalizować wzajemne stosunki pomiędzy naszymi krajami. Poprzez te zmiany zamierzamy stworzyć więcej możliwości dla Amerykanów i Kubańczyków. Zaczynając nowy rozdział wśród narodów Ameryki.

Ale co z Koreą Północną?

Dzisiaj rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki wskazał na Koreę Północną jak o bezpośrednio winnego niszczącego cyber-ataku przeciwko Sony Pictures. Spowodowali wiele zniszczeń i my na to odpowiemy. Odpowiemy na to proporcjonalnie, w miejscu, w czasie i w sposób, które my wybierzemy.

Stany Zjednoczone nie są w stanie pojednać się z Koreą Północną, więc postępują dokładnie tak samo, jak przedtem. Próbując obrócić społeczeństwo przeciwko innemu krajowi. Próbując uzasadnić atak zemstą. Atak, którego jedynym celem jest powiększenie bogactwa i siły rodziny Rothschild na świecie.

Manipulują Tobą.

Bądź czujny.

 film: Killuminati – musisz sobie sam znaleźć w googlach. Mi się „nie udało”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.