Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 128 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Cipa Livni, Płynny Ołów, co handlowała ciałem z Arabami... Prawie aresztowana przez Brytyjczyków.
Tuesday 27 October 2020 18:22:55.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cipa Livni, Płynny Ołów, co handlowała ciałem z Arabami... Prawie aresztowana przez Brytyjczyków. Drukuj Email
Wpisał: Julia Nowicka   
04.07.2016.

Była szefowa izraelskiej dyplomacji o mały włos nie została aresztowana przez Brytyjczyków za zbrodnie wojenne.

[Cipa Livni - Płynny Ołów – co to handlowała swym ciałem z Arabami... ]

 

Julia Nowicka  http://prawy.pl/33507-syjonistka-i-byla-szefowa-izraelskiej-dyplomacji-o-maly-wlos-nie-zostala-aresztowana-przez-brytyjczykow

 

W czwartek, podczas podróży Cipi Livni do Wielkiej Brytanii, doszło do incydentu, który aż do niedzieli był trzymany w ścisłej tajemnicy. Brytyjski Scotland Yard postawił byłej szefowej izraelskiej dyplomacji zarzuty i o mały włos jej nie aresztował.

Przyczyną zarzutów są zbrodnie wojenne popełnione przez reżim w Izraelu podczas morderczej operacji Płynny Ołów, jaka była prowadzona w latach 2008-2009. Informację tę, jak wynika z doniesień dziennika „Jerusalem Post”, potwierdził resort spraw zagranicznych.

W międzyczasie Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz inne izraelskie agencje rządowe pracowały na pełnych obrotach, aby zapobiec jakimkolwiek oskarżeniom, włącznie z tym, że wydały rezolucję, iż Livni przebywała w Wielkiej Brytanii jako wysłanniczka państwa Izrael i miała spotkać się z brytyjskim dyplomatą.
Tylko i wyłącznie dzięki temu wybiegowi Livni uniknęła aresztowania, jako że jej wizyta podchodziła wówczas pod definicję „wizyty państwowej” dającej jej immunitet niepozwalający na przesłuchanie.

Warto w tym miejscu dodać, że już w przeszłości, zarówno Livni, jak i wielu innych izraelskich polityków, groziło aresztowanie jeżeli tylko przekroczyliby granice Wielkiej Brytanii. Wszystko przez zbrodnie wojenne, jakich się dopuścili.

Policyjne listy gończe, jakie m.in. wysłano za Livni, przez co jest ona poszukiwana przez brytyjską policję, może stanowić nową taktykę, która narobi poważnych kłopotów izraelskim urzędnikom – nowe prawo w tym zakresie zostało przyjęte przez brytyjski rząd kilka lat temu.

Przywódca opozycji Izaak Herzog ostro zareagował na ten „incydent”, wysyłając w niedzielę list do brytyjskiego Sekretarza ds. Zagranicznych Philipa Hammonda, w którym żąda, aby tego typu sytuacja więcej się nie powtórzyła.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.