Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryka... 16 arrow Powrót laski. Proste jak budowa CEPA.
Tuesday 19 January 2021 04:13:07.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powrót laski. Proste jak budowa CEPA. Drukuj Email
Wpisał: monsieurb   
07.07.2016.

Powrót laski. Proste jak budowa CEPA.

 

Sturmgruppe Applebaum spokojnie lobbuje...

 

http://monsieurb.neon24.pl/post/132547,powrot-laski

 

Na kilka dni przed szczytem NATO w Warszawie, lobbysta amerykańskiej zbrojeniówki CEPA sprowadził do Warszawy "Anioła Wojny" Condoleezzę Rice i podsunął jej do robienia laski Radka Sikorskiego. Przypominamy, że małżonka Radka robi dla CEPA.

Podczas kiedy przed szczytem NATO platformersi wściekle najeżdżają na polskiego ministra obrony narodowej, Sturmgruppe Applebaum spokojnie lobbuje dla siebie przed listopadowymi wyborami prezydenckimi w USA.

 Znani międzynarodowi analitycy zwrócili uwagę na robienie laski parę dni temu w Warszawie byłej prawej ręce Busha Juniora, Condoleezzie Rice:

 johnhelmer.net/

          Rice zasłynęła ze swojego udziału w rozwalaniu Iraku, który po przykładowym "wprowadzeniu demokracji" stał się z czasem pożywką dla Państwa Islamskiego, czego pochodną jest aktualny "kryzys uchodźców":

 

monsieurb.neon24.pl/post/132495,sprzatanie-po-sikorskim

 

Rice zaprosił do Warszawy lobbysta amerykańskiej zbrojeniówki CEPA, na którym żeruje cała banda ludzi wrogo nastawionych do suwerennej Polski (Applebaum, Sikorski, Zaborowski):

 

monsieurb.neon24.pl/post/126279,cepa-wszczyna-wojne

 

Jesienią zeszłego roku na nasiadówce CEPA w Waszyngtonie Sikorski publicznie nabijał się z ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, przy rechocie sali:

 niezalezna.pl/71477-sikorski-w-usa-wysmiewa-macierewicza-i-ustalenia-ekspertow-ws-smolenska-zobacz-film

 

Teraz mówi się, że Sikorski robi laskę Rice na wypadek gdyby znalazła się ona w przyszłej administracji prezydenta Donalda Trumpa. Gdyby wygrała Hillary Clinton, wtedy szanse na załapanie się na dolary ma z kolei Anne Applebaum, prominentna propagandystka amerykańskiej kawiorowej lewicy.

 

Aby robić laskę pod kandydata Trumpa, Radek Sikorski już bez ceregieli publicznie radzi Ukraińcom aby zapomnieli o Krymie i Donbasie:

 www.thenews.pl/1/10/Artykul/254037,Sikorski-comments-on-Ukraine-%E2%80%98irresponsible%E2%80%99-Polish-MEP

 

No tak, Radek to Radek. Stanisław Michalkiewicz mawia, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W tym przypadku punkt widzenia zależy od restauracji w jakiej siedzi Radek i od tego kto płaci rachunek za ośmiorniczki.

 No ale pogłoski o powrocie pani Condoleezzy Rice po polityki są być może przedwczesne. Pani Rice udziela się na razie bardziej na polu golfowym niż dyplomatycznym (zdjęcie w oryginale md).

 Czy Radek też weźmie się za grę w golfa ? Wolny czas przecież ma ...  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.