Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 93 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Audyt koalicji PO - PSL arrow Straszne pieniądze Anne Applebaum
Thursday 25 February 2021 20:02:08.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Straszne pieniądze Anne Applebaum Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
12.07.2016.

Straszne pieniądze Anne Applebaum

 Follow the money

Stanislas Balcerac  http://monsieurb.neon24.pl/post/132640,straszne-pieniadze

 

Nabrzmiewa kontrowersja wokół małżonki Radka, Anne Applebaum, oskarżanej już nie tylko przez nas o manipulowanie zagranicznymi relacjami medialnymi o Polsce.

Dla rozpracowania Applebaum polecamy stare mądre powiedzenie: "follow the money".

Jeszcze kilka lat temu byliśmy prawie sami pisząc krytycznie o dziwnym duecie Sikorski-Applebaum. Wystarczy powrócić do wpisów Goodbye ITI z lat 2011-2012.

Dzisiaj sytuacja wygląda już zupełnie inaczej: telewizja publiczna łączy Applebaum z manipulacjami lewicowego "Washington Post", pytany o najazd niektórych zachodnich mediów na Polskę Jarosław Kaczyński mówi otwarcie o "Radosławie Sikorskim i jego wpływowej żonie" a dobrze poinformowany bloger John Bingham opisuje na Twitterze manipulacje medialne po szczycie NATO (cytat):

"Akcja Applebaum".

 Cieszymy się, że Polska powoli wychodzi z lat otępienia i murzyńskości.

Aby rozpracować Applebaum, którą my nazywamy Matka Polka z CIA, należy zająć się kwestiami podstawowymi, według starego mądrego powiedzenia: "follow the money".

 Applebaum zarabia straszne pieniądze, o których normalni dziennikarze mogą tylko pomarzyć. W 2013 roku zarobiła 800.000 $ a w 2014 roku 400.000 $. Jest milionerką w dolarach, mimo że nie napisała żadnego bestselleru (jej obcmokiwany Pulitzer za książkę o gułagach pachnie nam sterowaną polityką).

Skąd Applebaum ma tyle kasy ? A wiemy o tym z sejmowych deklaracji majątkowych jej małżonka:

 monsieurb.neon24.pl/post/123082,propaganda-sie-oplaca

 A raczej wiedzieliśmy, ponieważ w swojej ostatniej deklaracji majątkowej za rok 2015 Radek Sikorski ukrył dochody swojej małżonki:

 monsieurb.neon24.pl/post/131639,ukryl-dochody-zony

monsieurb.neon24.pl/post/131422,co-ukrywa-radek

 

Musi być jakieś wytłumaczenie, prawdopodobnie takie że Applebaum znów zakosiła skądś fortunę o której nie wypada za bardzo mówić.

Sugerujemy więc polskiemu rządowi: chcecie rozpracować Applebaum ? W takim razie "follow the money". My już swoje zrobiliśmy.

 To: elzbieta.witek@sejm.pl

 May 18 at 11:31 AM

 Szanowna Pani Przewodnicząca,

 Poseł poprzedniej kadencji Radosław Sikorski zataił dochody swojej żony za rok 2015 w swoim oświadczeniu majątkowym z 22 sierpnia 2015 roku. Poseł Sikorski podał w tym oświadczeniu dochody swojej żony za rok 2014, które już raz podawał w oświadczeniu majątkowym za rok 2014, złożonym 30 kwietnia 2015 roku.

 Żona posła Sikorskiego rezydująca w Londynie zarobiła w ostatnich latach bardzo duże sumy pieniędzy (400 tys. dolarów US w 2014 roku i 800 tys. dolarów US w 2013 roku), odgrywając jak wiemy ważną rolę w sterowaniu działań posła Sikorskiego jako marszałka Sejmu RP i ministra spraw zagranicznych.

Uprzejmie proszę o zainteresowanie się tą sprawą.

Z poważaniem, Stanislas Balcerac

 Follow the money

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.