Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 137 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow owsiki arrow "Tęczowi" aktywiści i nauka zakładania prezerwatyw. Witajcie na Przystanku Woodstock!
Monday 06 April 2020 11:38:24.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Tęczowi" aktywiści i nauka zakładania prezerwatyw. Witajcie na Przystanku Woodstock! Drukuj Email
Wpisał: Fundacja "Batorego.   
13.07.2016.

„Tęczowi” aktywiści i nauka zakładania prezerwatyw. Witajcie na Przystanku Woodstock!

 

2016-7-12

http://www.pch24.pl/teczowi-aktywisci-i-nauka-zakladania-prezerwatyw--witajcie-na-przystanku-woodstock-newsletter-123,44600,i.html#ixzz4EIwZyftT

 

            Już po raz drugi Przystanek Woodstock będzie miał swoją „tęczową” odsłonę. W owsiakowym festiwalu weźmie udział Kampania Przeciw Homofobii. Promocja „równości” będzie miała miejsce w ramach Domu Bez Hejtu, czyli - jak czytamy na stronie imprezy - „wspólnej przestrzeni dla organizacji pozarządowych, która stanie w tym roku na Przystanku Woodstock dzięki inicjatywie Fundacji Batorego”.

 

 „Kampania Przeciw Homofobii już po raz drugi weźmie udział w Przystanku Woodstock. W piątek i sobotę (15–16.07) zespół KPH znajdziecie w Domu Bez Hejtu na wzgórzu ASP, gdzie poprzez wspólną zabawę będzie zachęcać festiwalowiczów i festiwalowiczki do budowania ruchu sojuszniczego osób LGBT” – informują na swojej stronie internetowej promotorzy homoseksualizmu.

 Homolobby planuje podczas festiwalu popularyzowanie tzw. ruchu sojuszniczego. Czyli „ruchu osób hetero wspierających lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transpłciowe”.

 „Jedziemy na Woodstock, by włączyć uczestników i uczestniczki festiwalu we wspólne budowanie równości i akceptacji. W tym roku przygotowaliśmy dla Woodstockowiczów tęczowe flagi, festiwalowe przypinki i naklejki, równościowe publikacje i wielkoformatowę kolorowankę. Wizyta na stoisku KPH to także okazja do pomalowania sobie włosów na tęczowo!” – zachęca KPH.

 Z „atrakcji” czekających na uczestników wymieniono foto happening „Ramię w ramię po równość, w ramach którego będzie można zrobić sobie zdjęcie w gigantycznej ramce Instagram z sojuszniczymi gadżetami”.

 „Tęczowi” aktywiści zachęcają również do wzięcia udziału w warsztacie prowadzony przez KPH: Czy wszyscy geje chodzą w szpilkach, a lesbijki nie golą nóg? – wszystko, co chcielibyście wiedzieć o osobach LGBTQ, ale baliście się zapytać.

  Już 18 raz na Przystanek zawita także Towarzystwo Rozwoju Rodziny. Założona w 1957 organizacja zaprasza na warsztaty „Miłość, młodość, odpowiedzialność…”. W ich ramach będą miały miejsce dwa spotkania – „Co chcielibyście wiedzieć o seksie a Wam się (nie)kojarzy” oraz „Nie taki HIV straszny jak go malują”.

 W woodstockowej ofercie znajdą się następujące bezpłatne działania TRP: rozmowy dotyczące seksualności, nauka prawidłowego zakładania prezerwatywy męskiej i damskiej (z użyciem fantomów), pokaz i omówienie nowoczesnych metod antykoncepcyjnych.

Źródło: kph.org.pl/woodstockfestival.pl  luk

Zmieniony ( 13.07.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.