Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Śmierć dla celów transplantacji?
Friday 10 April 2020 01:18:32.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Śmierć dla celów transplantacji? Drukuj Email
Wpisał: dr n. med. Izabella Stępkowska   
16.07.2016.

Śmierć dla celów transplantacji?

 

Zamów [poniżej]  i przeczytaj najnowszą książkę dr n. med. Izabelli Moniki Stępkowskiej „Śmierć dla celów transplantacji?”.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do Księgarni Kontrrewolucji

 

Poznaj szokującą prawdę o obecnym stanie polskiej transplantologii. Autorka - uznany autorytet w dziedzinie etyki medycyny - precyzyjnie i bezkompromisowo przypatruje się praktykom transplantologii, poruszając przy tym ważne kwestie etyczne dotyczące tego procederu. Na jaw wychodzą m.in. informacje o transplantologicznym biznesie…

 

Zacytujmy słowa autorki, dr Stępkowskiej:

Powszechnie obserwujemy intensywny rozwój instytucji trudniących się przeszczepianiem oraz obrotem narządów i tkanek ludzkich. Branża transplantologiczna zatrudnia licznych pracowników medycznych i administracyjnych, w tym koordynatorów transplantacyjnych nadzorujących sprawną kwalifikację potencjalnych dawców. W Polsce narządy od ludzi pobiera się już w ok. 150 szpitalach. (...) Kluczowym problemem naukowym i moralnym dotyczącym transplantologii jest wprowadzenie w obszar medycyny, bezdyskusyjnie dla potrzeb przeszczepiania narządów, pojęcia „śmierci mózgu człowieka jako całości”. U wielu naukowców, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia, coraz bardziej powszechna procedura stwierdzania „śmierci mózgu” osób z obrażeniami mózgowia, budzi poważne wątpliwości.

 

Kliknij w link poniżej, aby kupić książkę w najlepszej cenie:

http://www.ksiegarnia.piotrskarga.pl/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.