Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Śmierć dla celów transplantacji?
Saturday 18 January 2020 06:56:48.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Śmierć dla celów transplantacji? Drukuj Email
Wpisał: dr n. med. Izabella Stępkowska   
16.07.2016.

Śmierć dla celów transplantacji?

 

Zamów [poniżej]  i przeczytaj najnowszą książkę dr n. med. Izabelli Moniki Stępkowskiej „Śmierć dla celów transplantacji?”.

 

Kliknij tutaj, aby przejść do Księgarni Kontrrewolucji

 

Poznaj szokującą prawdę o obecnym stanie polskiej transplantologii. Autorka - uznany autorytet w dziedzinie etyki medycyny - precyzyjnie i bezkompromisowo przypatruje się praktykom transplantologii, poruszając przy tym ważne kwestie etyczne dotyczące tego procederu. Na jaw wychodzą m.in. informacje o transplantologicznym biznesie…

 

Zacytujmy słowa autorki, dr Stępkowskiej:

Powszechnie obserwujemy intensywny rozwój instytucji trudniących się przeszczepianiem oraz obrotem narządów i tkanek ludzkich. Branża transplantologiczna zatrudnia licznych pracowników medycznych i administracyjnych, w tym koordynatorów transplantacyjnych nadzorujących sprawną kwalifikację potencjalnych dawców. W Polsce narządy od ludzi pobiera się już w ok. 150 szpitalach. (...) Kluczowym problemem naukowym i moralnym dotyczącym transplantologii jest wprowadzenie w obszar medycyny, bezdyskusyjnie dla potrzeb przeszczepiania narządów, pojęcia „śmierci mózgu człowieka jako całości”. U wielu naukowców, lekarzy i innych pracowników służby zdrowia, coraz bardziej powszechna procedura stwierdzania „śmierci mózgu” osób z obrażeniami mózgowia, budzi poważne wątpliwości.

 

Kliknij w link poniżej, aby kupić książkę w najlepszej cenie:

http://www.ksiegarnia.piotrskarga.pl/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.