Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 66 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Michalkiewicz 16 arrow Dobra zmiana przynosi efekty
Saturday 31 October 2020 08:53:25.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dobra zmiana przynosi efekty Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
16.07.2016.

Dobra zmiana przynosi efekty

 

Stanisław Michalkiewicz

Komentarz    specjalnie dla www.michalkiewicz.pl     15 lipca 2016

Nareszcie jakaś dobra zmiana. Właśnie portal internetowy Onet podał, że Polacy żyją coraz krócej. Oczywiście artykuł nie zawiera ani jednej informacji na temat długości życia, co potwierdza moją opinię, że środowisko dziennikarskie w Polsce to nie tylko kupa gówna, ale w dodatku gówna idiotycznego, które nie potrafi sklecić prostego tekstu.

Mimo tych mankamentów, informacja zawarta w tytule publikacji może być prawdziwa, a skoro tak, to znaczy, że wychodzi naprzeciw najskrytszym życzeniom władz państwowych.

Przypuszczam, że najskrytsze życzenia władz państwowych są właśnie takie, bo uporczywie utrzymują one przymus ubezpieczeń społecznych i jeśli nawet ogłaszają jakieś „reformy”, to o zniesieniu przymusu ubezpieczeń nie ma nawet mowy.

Tymczasem ubezpieczenia są rodzajem hazardu; zawierając umowę o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, zakładam się z ubezpieczalnią, że – dajmy na to - złamię sobie rękę, a ubezpieczalnia – że sobie ręki nie złamię. Jeśli złamałem – no to wygrałem, a jeśli nie, to wygrała ubezpieczalnia, bo wzięła ode mnie pieniądze i nic mi nie dała.

Podobnie jest w przypadku ubezpieczeń społecznych – obywatele zakładają się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, że będą żyli długo, a ZUS – że będą żyli krótko. Jeśli żyją długo, no to... prawdopodobnie tylko im się wydaje, że wygrali, no a jeśli żyją krótko, to wygrał ZUS. Zwracam uwagę, że ZUS, zainteresowany, by obywatele żyli krótko, jest agendą państwową, a państwo ma bardzo wiele instrumentów, by ten cel osiągnąć. Wcale nie musi nas o tym informować, przeciwnie – żeby nas przedwcześnie nie płoszyć i nie rozgoryczać, zgodnie ze wskazówką zawartą w piosence Wojciecha Młynarskiego: „po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy!

Najsprawniejszym narzędziem skierowanym na zmniejszenie długości życia obywateli jest Narodowy Program Eutanazji, zwany potocznie „służbą zdrowia”. Pozornie służy on ochronie zdrowia obywateli, ale niech nas nie zwiodą te pozory. Narodowy Program Eutanazji ma kilka celów. Po pierwsze – zapewnienie synekur dla zaplecza politycznego rządzących partii – przede wszystkim w Narodowym Funduszu Zdrowia i innych biurokratycznych instytucjach, zarządzających pieniędzmi, co to „idą za pacjentem” w odległości uniemożliwiającej nie tylko kontakt wzrokowy, ale i wszelki inny. Po drugie – utrzymanie producentów usług medycznych, to znaczy – lekarzy i pielęgniarki w systemie feudalnej zależności od struktur biurokratycznych i po trzecie – systematyczne skracanie życia obywateli tak, by jak najkrócej otrzymywali emeryturę i korzystali z tak zwanych świadczeń socjalnych.

Artykuł na portalu Onet, chociaż nie zawiera informacji na temat średniej długości życia Polaków, pokazuje, że coś drgnęło i że dobra zmiana zaczyna przynosić efekty.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.