Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Dwójka z piekła rodem.Gdzie drogi Richard [Gutjahr] ma zamiar nakręcenia video z przynależną masakrą
Saturday 11 July 2020 19:48:26.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dwójka z piekła rodem.Gdzie drogi Richard [Gutjahr] ma zamiar nakręcenia video z przynależną masakrą Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
25.07.2016.

Dwójka z piekła rodem.

Ten sam "dziennikarz", który sfilmował zamach w Nicei był również w Monachium.

 

Gdzie drogi Richard [Gutjahr] ma zamiar nakręcenia następnego video z przynależną mu masakrą.

 

Lo stesso ‘giornalista’ che ha fatto il video a Nizza, era anche a Monaco. A filmare davanti al McDo

 

=========================

Chodzi o stworzenie strategii napięcia w Europie, mającej na celu wywołanie masowego strachu w społeczeństwie.

 

Maurizio Blondet    24 lipiec 2016     tłum. RAM

http://www.maurizioblondet.it/lo-giornalista-video-nizza-anche-monaco-filmare-davanti-al-mcdo/

 

 

Z Richardem Gutjahrem mieliśmy do czynienia 14 lipca, na bulwarze w Nicei, kiedy to zarejestrował video z masakry spowodowanej przez tira. 22 lipca – tenże sam Richard Gutjahr znalazł się w Monachium.

 

Nie wiadomo jakim cudem – Gutjahr jest obecny − nie mniej ni więcej − ale naprzeciwko centrum handlowego, przed którym 18 – letni "samotny morderca" właśnie zamierza albo co tylko urzeczywistnił następną rzeź.

 

Munich Schooting – Does This Rate as the Greatest Coincide…

https://youtu.be/0gNAnqlLTK0

 

To on jest tym, który filmuje najwcześniejsze kadry wydarzenia, pokazane we wszystkich mass−mediach, z całym prawdopodobieństwem za bardzo wysokim wynagrodzeniem.

 

Po obejrzeniu video, zaskoczony dziennikarz Marcello Foa pisze:

 

"Ten kto filmuje zajście znajduje się po drugiej stronie bardzo zwyczajnej i ruchliwej ulicy, przy której znajduje się wejście do McDonald'sa. Musicie przyznać, że jest rzeczą całkowicie nieprawdopodobną, że przychodzi komuś do głowy − ot tak sobie – zacząć filmować właśnie w tym momencie, kiedy killer wychodzi, podnosi ramię i zaczyna strzelać.

 

Sprawa wygląda na podejrzaną tym bardziej, że gdy w polu widzenia pojawia się zabójca – osoba realizująca video natychmiast koncentruje się na nim. Ta okoliczność jest tak szczególna, że nie może być przypadkowa.

 

Co z tego wynika? Ano to, że jest oczywiste, iż ten, kto filmował, był poinformowany o tym, co miało wydarzyć się za moment, więc w miejscu, z którego filmował, znalazł się celowo. Osoba ta jest więc wspólnikiem zamachowca. Wyposażonym ponadto w żelazne nerwy.

 

W późniejszych kadrach video zauważamy, że kamera zwrócona jest w dół − podczas, gdy mężczyzna oddala się szybko. Nastepnie słychać jego głos – używa 'hochdeutsch', czyli najbardziej poprawnej niemczyzny.

 

Słychać jak mówi do przechodniów: "Zbliżam się. Chodźcie tutaj", ale nie krzycząc, nie okazując wcale przerażenia. Jest podniecony, ale nie jest to reakcja człowieka, który co tylko był świadkiem zabójstwa. Wydaje się nadzwyczaj dobrze panować nad własnymi reakcjami. Kto wie czy autor video został już zidentyfikowany przez policję. Kto wie, czy w ogóle dowiemy się kim jest. Miejmy nadzieję, że tak."

 

Horror w Monachium. Kto nakrecił to dziwne video?

Orrore a Monaco ma quel filmato è un mistero. Chi girava?

http://blog.ilgiornale.it/foa/2016/07/23/monaco-i-misteri-del-video-della-sparatoria-chi-ha-filmato-davvero/

 

LIÉ À ISRAËL, LE VIDÉASTE DE NICE ASSISTE ÉGALEMENT À L'ATTENTAT DE MUNICH.

https://www.facebook.com/panhamza/photos/a.259863080821062.1073741827.258337060973664/691614860979213/?type=3&theater

 

PANAMZA – L’info subversive

http://www.panamza.com/

 

Nie trzeba było długo czekać by dowiedzieć się kto zrobił video:

 

Człowiekiem tym jest Richard Gutjahr, określający się jako trochę "aktor" i trochę "dziennikarz freelance", napełniający YouTube swymi zdjęciami, ożeniony z Einath Wilf, byłą posłanką do Knessetu z ramienia partii Netanyahu, ex pracownikiem izraelskiego wywiadu wojskowego.

 

Pytam w tym miejscu, czy nie istnieje jakiś organ policyjny, który uważałby za rzecz w najwyższym stopniu uzasadnioną –  nie mówię o przesłuchaniu Gutjahra, jako że prawdopodobnie mogło by to być uznane za antysemityzm i negacjonizm – ale chociaż przeprowadzenie z nim wywiadu w celu zbadania jego paranormalnych zdolności?

 

Jedynie po to – jak sugeruje mi jedna z czytelniczek – aby dowiedzieć się, gdzie drogi Richard ma zamiar nakręcenia następnego video z przynależną mu masakrą. Młodzieniec, ze względu na okazję wywiadu powinien być zadowolony, ponieważ obserwując ilość zdjęć jakimi zasypuje media społecznościowe, ceni sobie rozgłos. Również małżonka nie waha się przed umiejscowieniem swej osoby w Wikipedii.

 

Izraelizacja Europejczyków

 

Z Wikipedii dowiadujemy się, że Einat Wilf urodziła się w Jerozolimie, skończyła studia na Harvardzie, poczym wróciła do Izraela w celu zaciągnięcia się do Unit 8200, czyli Yehida Shmoneh-Matayim, jeszcze inaczej wywiadu  SIGINT, gdzie dorobiła się stopnia porucznika.

 

SIGINT − Signals intelligence

https://en.wikipedia.org/wiki/Signals_intelligence

 

Unit 8200 − Yehida Shmoneh-Matayim

https://en.wikipedia.org/wiki/Unit_8200

 

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/07/wilf.jpg?resize=220%2C263

Żona – porucznik Einat Wilf

 

Richard Gutjahr

https://de.wikipedia.org/wiki/Richard_Gutjahr

 

Einat Wilf

https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf

 

Urocza dziewczyna była również doradcą ds. zagranicznych premiera Shimona Peresa, jest aktualnie członkiem instytucji o nazwie Jewish People Policy Institute i felietonistką izraelskiego dziennika Israel Hayom, bliskiego Netanyahu i ekstremistycznemu skrzydłu Likud.

 

 Jewish People Policy Institute

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_People_Policy_Institute

 

JPPI – Action Strategies for the Jewish Future

http://www.jppi.org.il/

 

Israel Hayom

https://en.wikipedia.org/wiki/Israel_Hayom

 

Israel Hayom

http://www.israelhayom.com/site/today.php

 

W roku 2007 Wilf – która jest osobą niezwykle ambitną – ubiegała się o prezydenturę World Jewish Congress (który możemy określić jako centralę central), wycofując się jednakże przed głosowaniem.

 

Do parlamentu izraelskiego weszła w roku 2009 – ale tylko zastepując innego posła. Jej obecność w Knessecie zakończyla się w roku 2013.

 

Jest autorką esejów:  My Israel, Our Generation, Global actors and global politics : the case of the World Jewish Congress campaign against the Swiss Banks.

 

Na koniec można powiedzieć, że obserwując dwie ostatnie europejskie maskry, wydaje się, że chodzi o stworzenie strategii napięcia w Europie, mającej na celu wywołanie masowego strachu w społeczeństwie. Tak by ludzie bali się wyść z domu, pójść do restauracji czy wyjść na bulwar.

 

Żeby bali się "muzułmanina" – nożownika i mordercy… w taki sam sposób, w jaki boją się ci, którzy ukradli Palestyńczykom ziemię, domy i gaje pomarańczowe.

 

I trzeba przyznać, że realizacja zamierzonej strategii udaje się im. W następnym artykule przypomnimy jak została dopracowana technika produkowania zbiorowych états d’esprit czyli kolektywnych stanów umysłu.

===========================

Einat Wilf: Wczoraj wikepedia usunęła z jej życiorysu prace dla wywiadu Izraela

Wczoraj (01:04) wspomnialem o tej pani, zonie szczęśliwca reprotera/blogera co byl zarowno w Nicei i Monachium i byl swiadkiem i filmowal. Gdy wczoraj zagladalem do wiki w czasie pisania komentarza odnosnik do jej pracy w wywiadzie jeszcze byl. Dzis już go nie ma.

A tu gosc co to zauwazyl: https://www.youtube.com/watch?v=lBt192vb2M4


Zmieniony ( 25.07.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.