Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ISLAM braminizm... arrow O bankructwie "linii dialogu ekumenicznego".
Monday 25 May 2020 04:42:42.29.
migawki
 

Michael, Michael of the morning,
Fresh chord of Heaven adorning,
Keep me safe today,
And in time of temptation
Drive the devil away. Amen.

=======================================================

To go jeszcze nie zdymisjonowano ???

APEL DO KOŚCIOŁA I DO ŚWIATA, do wiernych Katolików i ludzi dobrej woli.

 

[PORADNIK przewrotny]. Co robić gdy kapłan zmusza do przyjęcia Komunii Św. na rękę?

 
W Y S Z U K I W A R K A
O bankructwie "linii dialogu ekumenicznego". Drukuj Email
Wpisał: Sławomir Cenckiewicz   
27.07.2016.

O bankructwie „linii dialogu ekumenicznego”.

Czy zdążymy uratować Europę i Kościół katolicki?

 

Sławomir Cenckiewicz 2016-7-27 pch24

 

Otwarcie się na dialog z islamem, godzenie się na politykę multikulti, to błędy za które dziś płaci Europa – uważa prof. Sławomir Cenckiewicz, członek kolegium IPN.

Atak na francuskiego kapłana w czasie sprawowania Mszy św. jest tego dowodem.

 - To jest w jakimś sensie bankructwo tej linii, którą przyjęto w Kościele katolickim po Soborze Watykańskim II, czyli dialogu ekumenicznego, stwierdzenia, że islam jest taką samą drogą do zbawienia duszy człowieka jak katolicyzmpodkreślił prof. Sławomir Cenckiewicz w programie „Minęła dwudziesta” na antenie TVP Info.

 Jak dodał, nie można zapomnieć, że francuska parafia w której pracował i zginął bestialsko zamordowany kapłan, łożyła na budowę meczetu w tym mieście.

 - Dzisiaj ta polityka – w jakim sensie – otwarcia na tak zrewoltowane, antykatolickie w swojej doktrynie systemy religijne przynosi skutki. Europa jest w bardzo dużej zapaści cywilizacyjnej, Kościół katolicki w jakim sensie się włączył w tą politykę multikulti, w pewien sposób akceptując ją przez lata – dodał.

 Jak wskazał, obecnie funkcjonuje trend konserwatywny „głównie dzięki różnym ruchom tradycjonalistycznym i samego byłego papieża Benedykta XVI, który niejako je bardzo docenił w drugą stronę”.

- Ale jest pytanie czy zdążymy uratować Europę i Kościół katolicki przed tymi wszystkimi strasznymi wydarzeniami, jakie mogą nas czekać jako katolików, jako chrześcijan – zakończył.

 Źródło: TVP Info  MA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.