Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 70 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 16 arrow Lustro od księdza Sowy. Z Zakonu Ojców Celebrytów.
Tuesday 02 June 2020 14:24:09.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Lustro od księdza Sowy. Z Zakonu Ojców Celebrytów. Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
01.08.2016.

Lustro od księdza Sowy. Z Zakonu Ojców Celebrytów.

 

Stanislas Balcerac

W uściskach – ze Stokrotką.

Ksiądz Kazimierz Sowa z Zakonu Ojców Celebrytów prosił o nasz adres i zaproponował, że wyśle nam lustro. Nie wiemy co myśleć o tej niemoralnej propozycji, czy chodzi może o to słynne zwierciadełko, powiedz przecie, kto najpiękniejszy jest na świecie?

Ksiądz Kazimierz Sowa z Zakonu Ojców Celebrytów, znany z zapatrzenia w siebie i zapatrzenia w PO, złożył nam wczoraj na Facebooku niemoralną propozycję:

"Kazimierz Sowa Stanislas Balcerac może podeśle mi pan adres do siebie - podaruję panu lustro"

         Nie wiemy co o tym myśleć. Z jednej strony lustro podarowane przez księdza Sowę może z czasem stać się cenną relikwią, kiedy TVN24 wyniesie księdza na ołtarze, ale z drugiej strony lustro od księdza Sowy może skłonić nas do zgubnego zapatrzenia się w siebie.

Ale rozumiemy że ksiądz Sowa już lustra nie potrzebuje, codziennie patrzy w ekran swojego iPhona. Chyba, że ksiądz Sowa nie może już patrzeć w lustro bo ma wyrzuty sumienia za to, że sprzedał się Salonowi III RP ? Tym bardziej, że Salon III RP podupada, pozbawiając księdza Sowy środków do godnego życia ("Jak żyć?!")

 Przez lata ksiądz Sowa robił w stacji TVN-u o nazwie Religia TV, ale Religia TV padła, podobnie jak ITI. Potem ksiądz Sowa robił u "TW Barbara" (Jerzy Mazgaj) ale już nie robi a imperium "TW Barbara" też zaczyna upadać:

 niezalezna.pl/76443-biznes-w-sluzbie-polityki-jak-tw-barbara-do-monako-uciekal

         Ksiądz Sowa udzielał się także politycznie wokół PO, ale wiemy co zostało z PO ("ch.., d.. i kamieni kupa"). Układ krakowski wciąż niesie księdza Sowę (jego brat jest marszałkiem) ale jak długo ? Co pozostało więc księdzu Sowie: odprawiać msze przed marszami KOD-u za 500+ do ręki ? Ożenić się z jakąś bogatą wdową ? Wyjechać z Mazgajem do Monako ?

Próbować szansy w Watykanie, gdzie ksiądz Charamsa zwolnił stołek ?

         Jak na razie ksiądz Sowa chwali Światowe Dni Młodzieży bardziej niż Przystanek Woodstock Jurka Owsiaka, tak że wygląda na to, że rzeczywiście ma na oku Watykan. To znak postępu, po pokoleniu JP II, pokolenie TVN24.

Wino mszalne na czarnej mszy ?

[wiele śliczniejszych zdjęć  - w oryginale. MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.