Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 69 gości
S T A R T arrow Kościół arrow w Watykanie arrow Buta hunty południowo-amerykańskiej w Watykanie - "Polski obóz koncentracyjny".
Tuesday 21 November 2017 14:38:06.24.
migawki
My chcemy BOGA !!
 
Na Marszu Niepodległości było ponad 110 tysięcy Polaków. Chyba więcej; liczone jest to z dochodzącymi i wcześniej odchodzącymi; [policja zauważyła 60 tys] .

======================

A Donka przy składaniu wianuszka – wygwizdali... co za donko-foby! Adolfina wam pokaże !!!

[ https://i1.wp.com/www.dlapolski.pl/wp-content/uploads/2017/11/donald-wieniec.jpg?w=900

W imieniu Republiki Federalnej Niemiec wieniec składa Donald Tusk.]

Nie „zdrajcy”, lecz jawni wrogowie Polski: Michał Boni, Danuta Huebner, Danuta Jazłowiecka, Barbara Kudrycka, Julia Pitera i Róża Thun von Coś-tam und-coś-innego.

Więc chyba tak: Gross, Jan Tomasz, syn nie-naturalny Zinowiewa i Hitlera [p. Rozkoszna dupa Lenina ]. Jeden tatuś załatwił mu anty-datowaną legit. NSDAP nr 666, a drugi – order Lenina. Uciekł do Ku-Klux-Klanu.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Buta hunty południowo-amerykańskiej w Watykanie - "Polski obóz koncentracyjny". Drukuj Email
Wpisał: Jorge Luis Villanueva Badilla   
03.08.2016.

Buta hunty południowo -amerykańskiej  w Watykanie - czyli jak wygląda odpowiedź watykańskiego portalu "Il Sismografo" na prośbę Ambasadora Polski przy Watykanie o korektę sformułowania "polski obóz koncentracyjny".

 

Tytuł postu na portalu jest jak poniżej, jednakże post nie zaczyna się od listu Ambasadora Polski, ale od butnego oświadczenia Luisa Badilli, dyrektora wydawniczego portalu. Dopiero po nim, Luis Badilla przytacza łaskawie treść listu Ambasadora Janusza Kotańskiego, proszącego o sprostowanie i przeprosiny.

 

Ale cóż, jeżeli Polaków nie szanuje "polski" Episkopat, jak mają szanować ich inni?   

RAM

 

Treść listu  e – mail wysłanego przez Ambasadora Polski przy Stolicy Apostolskiej na adres portalu "Il Sismografo", odnoszącego się do sformułowania "polski obóz koncentracyjny", użytego przez tygodnik "Panorama" i zacytowanego w jednym z naszych artykułów.

Lettera-mail inviata dall'Ambasciatore della Polonia presso la Santa Sede a "Il Sismografo" sulla dicitura "campo di concentramento polacco" usata dal settimanale "Panorama" in una citazione riportata in un nostro articolo

http://ilsismografo.blogspot.it/2016/08/italia-lettera-mail-inviata.html

 

Luis Badilla, dyrektor wydawniczy portalu “Il Sismografo”

2 sierpień 2016  tłum. RAM

 

Dziś, o godzinie 18.58 otrzymaliśmy e – mail od pana Janusza Kotańskiego, Ambasadora Polski przy Stolicy Apostolskiej. Treść − w całości − publikujemy chętnie.

Naszą odpowiedź – punktualną, szczegółową, a także udokumentowaną aż do przesytu umieściliśmy online już o godzinie 12.35.

Pomimo tego, polski dyplomata powraca do kwestii i pisze dosłownie:

"Oczekuję jeszcze dzisiaj stosownego oświadczenia a także przeprosin za to, co zostało napisane".

Otóż nie, nie będzie z naszej strony żadnych przeprosin, a tym bardziej nie będzie sprostowań. Nie ma bowiem niczego, za co powinniśmy przepraszać, ani nie ma też niczego, co wymagałoby sprostowań.

Kontrowersja jest wymyślona, sztuczna i absurdalna, a my znamy jej logikę.

W liście Ambasadora pisze się, że Ambasady Polski na świecie są uwrażliwione na tego rodzaju incydenty, a zatem są zobowiązane do natychmiastowej reakcji.

Nie rozumiem więc, dlaczego Ambasady Polski przy Watykanie i Kwirynale nie zareagowały 17 czerwca na artykuł "Panoramy", autorstwa Chiary Degl'Innocenti, który został przez nas zacytowany w cudzysłowie, w artykule opisującym historię essesmana skazanego w Niemczech.

Nasze zdanie o hitlerowskich obozach w Polsce przedstawiliśmy w tych dniach, w ponad 20 artykułach opublikowanych na portalu, w ramach specjalnie opracowanego − szeroko ostatnio konsultowanego − Vademecum, poświęconego w całości Pielgrzymce Papieża Franciszka do Krakowa.

Nie mamy nic więcej do powiedzenia.

Luis Badilla, dyrektor wydawniczy portalu “Il Sismografo”

Jorge Luis Villanueva Badilla

https://es.wikipedia.org/wiki/Jorge_Luis_Villanueva_Badilla

Zmieniony ( 03.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.