Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 107 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryka... 16 arrow Hillary Clinton w stanie pomroczności, a trup wokół ściele się gęsto.
Thursday 04 March 2021 10:03:27.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Hillary Clinton w stanie pomroczności, a trup wokół ściele się gęsto. Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
13.08.2016.

Hillary Clinton w stanie pomroczności, a trup wokół ściele się gęsto.

 

Hillary Clinton, l’Oscura

 

Maurizio Blondet   9 lipiec 2016     tłum. RAM

http://www.maurizioblondet.it/hillary-clinton-loscura/

 

Podczas swych wystąpień publicznych,  kandydatce na prezydenta, Hillary Clinton regularnie towarzyszy otyły osobnik – jak się wydaje – jej lekarz osobisty. Na jednej z fotografii można zauważyć, że grubas ma w ręku ampułkostrzykawkę z diazepamem. Diazepam – noszący nazwę handlową Valium – jest używany do leczenia stanów lękowych, bezsenności, zaburzeń urojeniowych, a nawet halucynacji. Ponadto, w formie zawiesiny do wstrzykiwań może pomagać w utrzymywaniu pod kontrolą skurczy i niedowładów o różnym nasileniu, a także łagodzić stany spastyczne powodowane przez stwardnienie rozsiane.

 

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/08/dottore-con-iniettore.jpg?resize=300%2C232

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/08/iniettore-1.jpg?w=597

 

W 2013 Clinton dostała wylewu krwi do mózgu, z powodu którego otrzymuje ponoć antykoagulanty. Ostatnio krąży w Internecie całe mnóstwo hipotetycznych diagnoz, dotyczących stanu jej zdrowia – od padaczki przez inne choroby neurologiczne czy sercowo – naczyniowe, po syfilis, jakoby załapany od męża.

 

Hillary często jest zdezorientowna i nie panuje nad ruchami spastycznymi głowy, a także z trudem udaje się jej wejść na schody, przy czym nierzadko potyka się.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/08/inciampa.jpg?resize=300%2C200

Zdarzają się jej ataki niekontrolowanego nerwowego kaszlu.

https://youtu.be/OqbDBRWb63s

 

Co do tego, że kandydatka na prezydenta USA ma kłopoty ze zdrowiem i to narastające, nie ma żadnych wątpliwości. Dużo mówiące jest jednak zjawisko usilnego ukrywania tego faktu przez media i wręcz udawania, że problem w ogóle nie istnieje.

 

Mój przyjaciel z Waszyngtonu pisze mi, że najpierw zajmowały się tą sprawą zupełnie nie znaczące strony internetowe, później Trump zaczął powtarzać, że:

 

 − "low energy Hillary cannot do a press conference because too weak" ("low energy Hillary − ze względu na swą słabość nie jest w stanie uczestniczyć w konferencji prasowej);  − “she gives a statement and then she sleeps all day. That’s what she does” ("składa oświadczenie a potem śpi cały dzień. To jest wszystko, co jest w stanie zrobić"); − "they take her to bed after any  appearence" ("po każdym wystąpieniu publiczny prowadzą ją do łóżka"); − "she spend her time sleeping" ("spędza swój czas śpiąc").

 

Na początku wyglądało to na dziecinną polemikę, ale obecnie wydaje się, że było to ostrzeżenie i taktyka w ramach wojny psychologicznej ze strony Trumpa.  Jest jednak prawdą, że od 7 miesięcy Hillary Clinton nie zwołała konferencji prasowej.

 

Here’s exactly how long it has been since Hillary Clinton held a news conference

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/07/07/heres-how-long-it-has-been-since-hillary-clinton-held-a-press-conference/

 

Hillary Clinton holds a halfway press conference

http://www.usatoday.com/story/news/politics/elections/2016/2016/08/05/hillary-clinton-holds-half-way-press-conference/88303254/

 

Wygląda więc na to, że Hillary jest pod ciągłą opieką lekarską, a ponadto zostało udokumentowane na video, wydarzenie, podczas którego wobec niewielkiego protestu publicznego, Hillary nie radzi sobie całkowicie i przestaje mówić, na co olbrzymi doktor Okunola kładzie jej rękę na plecach i mówi: "keep talking" − "kontynnuj!":

http://newzsentinel.com/is-this-hillary-clintons-medical-handlerdr-oladotun-a-okunola-m-d/

 

Wytłumaczono, że był to jeden z agentów ochrony, ale jest rzeczą wiadomą, że agentom nie wolno dotykać osób chronionych, poza sytuacją zamachu i oczywiście nie pozwala im się na mówienie co mają robić osoby chronione. Clinton po uwadze Okunoli przyszła do siebie i podniesionym, nieco histerycznym głosem powiedziała: “here we are, I keep talking… ("Kontynuuję przecież…")

 

Is Something Wrong With Hillary: Bizarre Behavior, Seizure Allegations Raise Doubts About Her Health

http://www.zerohedge.com/news/2016-08-08/something-wrong-hillary-bizarre-behavior-seizure-allegations-raise-doubts-about-her-

 

 SHOCK VIDEO : Hillary Appears Confused, Needs “Assistance” During Rally, Makes Bizarre Statement About Trump

http://truthfeed.com/shock-video-hillary-appears-confused-needs-assistance-during-rally-makes-bizarre-statement-about-trump/15164/

 

 Is This Hillary Clinton’s “Medical Handler”?…

https://theconservativetreehouse.com/2016/08/08/is-this-hillary-clintons-medical-handler/

 

 IT’S WORSE THAN WE THOUGHT=> Photos of Hillary’s Handler Lead to More Questions about her Health – UPDATE: More Pics!

http://www.thegatewaypundit.com/2016/08/hillarys-dark-side-strange-man-observed-hillary-leads-questions-health/

 

 WOW! Hillary FREEZES ON STAGE after PROTESTERS Start Shouting – Secret Service Jumps In (VIDEO)

http://www.thegatewaypundit.com/2016/08/wow-hillary-rally-cracker-box-interrupted-protesters-secret-service-jumps-video/

 

 

Oprócz ciekawostek jak powyżej, istnieje niepokojąca lista osób zmarłych, mających do czynienia z kampanią Hillary. A są to osoby, które z takiego, czy innego względu mogły jej zaszkodzić. Oto one:

 

 Shawn Lucas – adwokat, który z ramienia zwolenników Bernie Sandersa został upoważniony do pozwania do sądu Debbie Wasserman Schultz, prezydentkę Narodowej Konwencji Demokratów. Po ujawnieniu treści e−mail, z których wynikało, że Wasserman Schultz faworyzowała Sandersa, ta ostatnia podała sie do dymisji. Adwokat został znaleziony martwy w łazience, w domu swej “narzeczonej”. Odnośnie śmierci, władze nie ujawniły przyczyn.

Seth Rich – był dyrektorem Voter Expansion Data, Narodowej Konwencji Demokratów. Został zabity kilkoma strzałami w plecy w pobliżu własnego domu. Zabójstwo miało miejsce wkrótce po ujawnieniu przez Wikileaks 20 000 e−mail udowadniających, że Konwencja popierała Clinton przeciwko Sandersowi, a Seth Rich ze względu na swoją pracę mógł być tym, który wiadomość dostarczył. Policja orzekła, że zabójstwo było jedynie napadem na tle rabunkowym z tragicznym finałem, pomimo tego, że ofierze nie zrabowano ani zegarka ani portfela.

Victor Thorn – dziennikarz piszący dla American Free Press (nadzwyczaj dobrze poinformowany periodyk prawicowy), autor dziesiątków artykułów śledczych na temat klanu Clinton, odsłaniających jego najgłębsze sekrety, a także trylogii zatytułowanej "CROWNING CLINTON: Why Hillary Shouldn’t Be in the White House". Tak trylogia, jak i inne jego pozycje miały wkrótce zostać przetłumaczone. Thorn, został zastrzelony 1 sierpnia w pobliżu domu. Według policji popełnił samobójstwo.

 

CROWNING CLINTON: Why Hillary Shouldn’t Be in the White House http://shop.americanfreepress.net/crowning-clinton-why-hillary-shouldn-t-be-in-the-white-house.html

 

 

Joe Montano – był prezydentem Konwencji Demokratow przed Debbie Wasserman Schultz. Po ujawnieniu 20 000 e−mail, umarł nagle 25 lipca. Stwierdzono, że na zawał, miał 47 lat i w ogóle nie chorował.

 

John Ashe  ex przewodniczący Zgromadzenia Generalnego ONZ – wkrótce miał odbyć się jego proces, ponieważ został oskarżony o przyjęcie w 1996 roku łapówki od bogatego Chńczyka Ng Lap Senga. Seng finansował w sposób nielegalny reelekcję Bila Clintona, tak więc Ashe musiałby bez wątpienia mówić na temat powiązań istniejących między Chińczykiem i Clintonami. Zmarł 23 czerwca, tj. w tym samym dniu, w którym miał zeznawać. Według policji, podczas podnoszenia ciężkiej sztangi gimnastycznej, upuścił ją i zmiażdżył sobie gardło. (…)

 

Ale ponieważ w USA ponura rzeczyczywistość prześciga najbardziej szmatławą fantazję – należy przyjrzeć się, kto pojawił się u boku Hillary Clinton podczas jej wiecu w Kissimme, niedaleko Orlando na Florydzie: ni mniej ni więcej ale Seddique Mateen, ojciec Omara Mateena, 29−letniego geja, autora masakry homoseksualistów w lokalu Pulse w Orlando – maskry najpierw przypisanej nienawiści islamskiej, by potem odkryć, że Omar był gejem i częstym gościem w lokalu.

 

Ojciec Omara Mateena zaangażowany jest politycznie w Afganistanie. Kiedy dziennikarze zapytali go, dlaczego zaledwie dwa miesiące po tragedii znajduje się na wiecu, odpowiedział: "Hillary Clinton nadaje się na prezydenta USA, w przeciwieństwie do niej – Trump nie przedstawia żadnych istotnych rozwiązań".

 

                                                                       ***

 

Dlaczego Rita Katz podpisała się pod tym? O znanym FBI "samotnym terroryście" Mateen, jego pracy dla "security" i o szmuglowaniu migrantów.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18245&Itemid=47

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.