Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Niemcy arrow Merkel przywozi "ludzkie zasoby" w nocy i potajemnie. In voli notturni.
Tuesday 23 October 2018 09:30:33.26.
migawki
MateuszekM stoi se na Kasprowym i chwali się w TV tym, że wykupił Kolejkę. Ale za NASZE pieniądze więc chcemy wiedzieć, za ile sprzedali, a za ile odebrali - Nie wolno o tym mówić?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Merkel przywozi "ludzkie zasoby" w nocy i potajemnie. In voli notturni. Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
16.08.2016.

Merkel przywozi "ludzkie zasoby" w nocy i potajemnie

 

Merkel fa’ arrivare le ‘risorse’ in segreto. In voli notturni.

Maurizio Blondet    9 sierpień 2016      tłum. RAM

http://www.maurizioblondet.it/merkel-arrivare-le-risorse-segreto-voli-notturni/

 

             (…)  "Ludzkie zasoby" sprowadzane są przez Merkel w wielkiej tajemnicy. Załadowywuje się je na loty czarterowe w Turcji i w Grecji, po czym lądują w środku nocy w Niemczech.

 

Takie informacje napływają do strony internetowej Kopp Online od informatorów , którzy mieli okazję obserwowania tego, co dzieje się na niemieckich lotniskach. Należy dodać, że mass−media niemieckie nie mówią na ten temat ani jednego słowa.

 

Kopp Online http://info.kopp-verlag.de/index.html

 

Wystarczy jednakże przyglądnąć się rozkładowi lotów z 8 sierpnia: 

 

Od godziny 00.30 rozpoczyna się "Rush-Hour for Refugees". Samoloty z Grecji i z Turcji lądują − jeden po drugim − dosłownie co minutę − przez całą noc, a zaprzestają około 6 rano.

 

Link poniżej odnosi się do lotniska Kolonia – Bonn. Na rozkładzie lotów można zauważyć jeden tylko przylot− w dzień − z Istambułu (z powodu terroryzmu − turystyka prawie że nie istnieje), natomiast w nocy ma miejsce aż 11 przylotów.

 

Köln-Bonn Airport http://www.youscreen.de/mkqfkngpw70.jpg

 

00:30 Uhr: Heraklion (Grecja)
00:55 Uhr: Istanbul (Turcja)
00:55 Uhr: Adana (Turcja)
01:25 Uhr: Izmir (Turcja)
01:55 Uhr: Antalya (Turcja)
02:40 Uhr: Antalya (Turcja)
02:50 Uhr: Antalya (Turcja)
03:55 Uhr: Istanbul (Turcja)
04:10 Uhr: Marsa Alam (Egipt)
05:30 Uhr: Istanbul (Turcja)
06:05 Uhr: Izmir (Turcja)

 

Na tablicach lotniska − tam gdzie powinna znajdować się nazwa portu docelowego (jako że samoloty lądują i startują ponownie) − napisane jest »Unbekannt« (nieznany).

Na lotnisku w Hanowerze, w nocy 8 sierpnia, pomiędzy godziną 01.35 i 06.15 ma miejsce 6 przylotów z: Burgas, Heraklionu, Izmiru, Antalyi i Ankary.

 

Hannover Airport http://www.youscreen.de/sgkgxadny62.jpg

 

Kopp Online dostała informację, że także na lotnisku Kolonia −  Düsseldorf, bardzo późno w nocy lądują samoloty, po czym startują ponownie, a i tam na tablicach − w miejscu nazwy portu docelowego − ukazuje się »Unbekannt« .

Kto zaś chciałby zobaczyć rozkład lotów lotniska, niczego nie znajdzie, jako że oficjalnie, od północy do 6.00 rano nie mają miejsca ani przyloty, ani odloty.

Jeszcze inny czytelnik Kopp Online pisze:

"U nas, w Wunstorf znajduje się baza wojskowa Bundeswehry. Od jakiegoś czasu coraz częściej lądują i startują z niej samoloty cywilne, po czym dziesiątki autobusów wyjeżdżają z bazy. Wiele razy stawiamy sobie pytanie – jak to jest możliwe, że w bazie – w której nigdy nie widać było lądujących samolotów cywilnych – nagle jest tak wielki ruch. przecież nie istnieje żadna wytłumaczalna przyczyna, dla której samolot cywilny miałby lądować w bazie wojskowej. Prawdopodobnie coś ukrywają ".

We wtorek, bardzo częste lądowania mają miejsce od godziny 00.30. Na lotnisku Kolonia – Bonn są przewidziane następujące loty:

0:40 Uhr: Thessaloniki (Grecja)
0:55 Uhr: Istanbul (Turcja)
0:55 Uhr: Adana (Turcja)
1:25 Uhr: Izmir (Turcja)
1:25 Uhr: Istanbul (Turcja)
1:50 Uhr: Adana (Turcja)
2:25 Uhr: Antalya (Turcja)
2:40 Uhr: Antalya (Turcja)
2:45 Uhr: Antalya (Turcja)
2:50 Uhr: Antalya (Turcja)
4:20 Uhr: Ankara (Turcja)
05:35 Uhr: Nador (Marocco)
06:05 Uhr: Izmir (Turcja)

 

Tief in der Nacht: Bundesregierung schleust Flüchtlingsmassen über Flughäfen ein

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/markus-maehler/tief-in-der-nacht-bundesregierung-schleust-fluechtlingsmassen-ueber-flughaefen-ein.html

Zmieniony ( 16.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.