Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 15 I arrow Domagamy się od Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego uwolnienia sportu od ideologii gender
Thursday 24 October 2019 06:20:49.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Domagamy się od Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego uwolnienia sportu od ideologii gender Drukuj Email
Wpisał: citizengo   
23.08.2016.

Domagamy się od Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego uwolnienia sportu od ideologii gender

 

Już 107.698 osób podpisało się pod petycją, w której domagamy się od Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego uwolnienia sportu od ideologii gender. Jeśli jakiś mężczyzna chce startować w damskiej konkurencji sportowej, to nie powinien być do tego dopuszczony, gdyż wypacza to rywalizację. 

To, co wydaje się oczywiste, próbują negować środowiska LGBT, a Komitet Olimpijski - niestety - pozwala się wciągać w ideologiczną wojnę. Zachęcam Państwa do podpisania petycji, a jeśli już to Państwo zrobili, to do podzielenia się nią ze znajomymi. Link:

http://www.citizengo.org/pl/sc/36224-nie-dla-niszczenia-sportu-ideologia-gender

 

==================

Drodzy Państwo, chciałabym w imieniu całego Zespołu CitizenGO serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy - mimo wielu innych potrzeb i wydatków - zdecydowali się wesprzeć comiesięcznie lub jednorazowo działalność CitizenGO. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy! Bez Państwa nasza wspólna działalność nie byłaby możliwa.

Kilka miesięcy temu wysłałam do Państwa (którzy oczywiście już wtedy otrzymywali moje wiadomości) ankietę z listą pytań o to, czym powinniśmy się zająć i co uważają Państwo za najważniejsze

Po pierwsze, ogromnie dziękuję Państwu za udział w tej ankiecie! Liczba osób, które na nią odpowiedziały w języku polskim, to 12.899 w pełni uzupełnionych ankiet. To ogromna liczba! Dziękujemy!

1. Jest mi ogromnie miło, że 95,04% z Państwa oceniło pozytywnie pracę CitizenGO. Dziękujemy tez za każdy krytyczny głos. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą sugestię. Staramy się realizować to, co Państwo zasugerowali.

2. Powyższa petycja o sport wolny od ideologii gender, jak również petycja, o której pisałam kilka dni temu o nieuleganie przez Polskę presji środowisk LGBT na forum UE i inne w tej tematyce są wynikiem tego, że aż 70,61% z Państwa w pięciu obszarach, które uważają Państwo za szczególnie ważne (prosiliśmy o zaznaczenie 5 z 18 możliwych odpowiedzi), wymienili obronę dzieci przed seksualną indoktrynacją oraz ideologią gender. Pozostałe obszary, które uznali Państwo za najważniejsze to:

  • Obrona prawa do życia od momentu poczęcia. Zmiana i zapobieganie prawu, które podważa wartość życia dzieci w fazie prenatalnej. - 61,81%
  • Obrona małżeństwa w procesach legislacyjnych, przed rządami i organizacjami międzynarodowymi, jeśli tylko próbują one zmieniać definicję małżeństwa i instytucjonalizować związki homoseksualne. - 55,78%
  • Obrona prześladowanych Chrześcijan, którzy są torturowani i zabijani przez radykalnych muzułmanów. - 42,40%
  • Walka o uwolnienie niesprawiedliwie skazanych Chrześcijan w państwach muzułmańskich, jak np. Asii Bibi. - 36,94% (O Asii Bbi napiszę w ostatniej części tej wiadomości) [w oryg. md]

3. W pytaniach, w których prosiliśmy o ocenę, jak ważne są poszczególne obszary, którymi już się zajęliśmy, odpowiedzi ogromnie nas ucieszyły, bo potwierdziły, że zajmujemy się sprawami ważnymi dla Państwa. Za bardzo ważne lub ważne uznali Państwo obszary takie jak:

  • obrona życia - 91,47%
  • małżeństwo i rodzina - 91,54%
  • wolność religijna - 84,47%
  • prześladowania chrześcijan - 91,79%
  • dobre imię Polski i patriotyzm - 89,63%
  • rola społeczeństwa w decydowaniu o jego sprawach - 84,95%

[----]

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.