Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow GieWu: "Martwe płody na gigantycznych bilbordach w polskich miastach. A prokuratura nie reaguje".
Sunday 18 April 2021 22:19:40.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
GieWu: "Martwe płody na gigantycznych bilbordach w polskich miastach. A prokuratura nie reaguje". Drukuj Email
Wpisał: Kinga Małecka-Prybyło   
26.08.2016.

GieWu: "Martwe płody na gigantycznych bilbordach w polskich miastach. A prokuratura nie reaguje".

Kinga Małecka-Prybyło  Fundacja Pro - Prawo do życia

http://www.stopaborcji.pl

 

Dzięki pomocy naszych hojnych darczyńców byliśmy w stanie powiesić kolejny wielki billboard promujący akcję „Zadzwoń do posła” i pokazujący bolesną prawdę o aborcji.

Plakat wisi już w Krakowie i wywołuje przerażenie lewicowych mediów, a zwłaszcza Gazety Wyborczej. Plakat zasłaniający prawie połowę bocznej ściany budynku kamienicy na Dębnikach dobrze widać z okien tramwajów jadących w stronę Ruczaju i Centrum Kongresowego ICE.

Gazeta Wyborcza pisze o naszej akcji pod tytułem: "Martwe płody na gigantycznych bilbordach w polskich miastach. A prokuratura nie reaguje". Aborcjoniści są przerażeni oddziaływaniem naszych bilbordów.

Dlatego chcieliby zabronić naszej kampanii. Szanse mają jednak marne. W kilkunastu sprawach sądy przyznały nam rację, a poznańska prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania przeciw naszemu bilbordowi, czego domagała się Partia Zieloni.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, których wpłaty pozwoliły nam zawiesić bilbordy. Planujemy zawieszenie kolejnych. Musimy pokazać rządzącym, że osoby głosujące za możliwością mordowania nienarodzonych dzieci nie otrzymają naszego głosu w kolejnych wyborach!

ABORCJA ZABIJA

 

Oprócz akcji „Zadzwoń do posła” prowadzimy także akcję petycyjną w obronie tradycyjnych wartości i społeczeństwa obywatelskiego.

TUTAJ LINK DO PETYCJI

Podczas czerwcowego posiedzenia Rady Unii Europejskiej wszystkie kraje członkowskie, w tym Polska, opowiedziały się za przyjęciem konkluzji dotyczącej równego traktowania osób LGBTI. Tryumfalnie oznajmiają o tym organizacje promujące wszelkiego rodzaju zboczenia, ukrywające się za skrótem LGBTI.

„Równe traktowanie” osób LGBTI oznacza w praktyce prześladowania osób nie poddających się terrorowi promotorów dewiacji. Doskonale widać to na Zachodzie, gdzie przymusza się ludzi (i organizacje) do popierania niszczących społeczeństwo zachowań. Dokument Rady Unii Europejskiej jest kolejnym aktem wzmacniającym dyktaturę deprawatorów w krajach Unii Europejskiej. Podpisanie tego dokumentu przez Wojciecha Kaczmarczyka, Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania, osłabia pozycję Polski i niszczy chrześcijańskie fundamenty Europy.

Bardzo prosimy Pana o podpisanie petycji i przekazanie linka do niej chociaż pięciu kolejnym osobom. To bardzo pomoże w rozpowszechnieniu akcji. Bez Pana pomocy to się nie uda.

 

Pozdrawiam
Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro - Prawo do życia

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.