Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 16 II arrow 300 lat oszustw szczepionkowych. Opinie Czytelników na temat książki dr J. Jaśkowskiego
Thursday 09 July 2020 13:22:37.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
300 lat oszustw szczepionkowych. Opinie Czytelników na temat książki dr J. Jaśkowskiego Drukuj Email
Wpisał: czytelnicy   
29.08.2016.

300 lat oszustw szczepionkowych.

  

Opinie Czytelników na temat książki  dr J. Jaśkowskiego

 

300 lat oszustw szczepionkowych

 

Pierwszy tom - OSPA

Drugi tom MMR czyli Odra, Świnka i Różyczka

 

 

Książki można zamówić – i otrzymać - pod adresem:

 

k.dobruchowska@wp.pl

 

 

Opinie czytelników

 

„Doceniamy bardzo Dr. Jaśkowskiego, robi naprawdę świetną robotę. Zawsze umieszczam posty z Jego udziałem w grupie, wspaniale że zdecydował się na głoszenie prawdy. Jesteśmy z nim i będziemy głosić w grupie Panaceum to co ma do przekazania ludziom coraz bardziej świadomym. Jak widzę że pokazują się filmiki i posty z Jego udziałem staram sie umieszczać sukcesywnie w grupie Panaceum , grupa rośnie w siłę dzięki takim ludziom jak doktor”

                          Jacek Badziński, Bydgoszcz, założyciel grupy  FB „Panaceum. Czego Lekarz Nie Powie”

 

„Przeczytałam Ospę i powiem Pani, że książka jest niesamowita. Moja ciocia, zwolenniczka szczepień po jej przeczytaniu odmieniła zdanie i teraz obie robimy kwas jabłkowy. :-) 

Proszę pozdrowić Pana doktora Jaśkowskiego i bardzo mu podziękować. U mnie węgiel pomógł przy zwykłej trzydniówce. Do tego tak się rozkręciłam że zaczęłam zbierać i suszyć różne zioła i będę się przymierzyć do robienia nalewek. Pomału, pomału, bo zaczynam się dopiero tego uczyć. 

A ciocia już robi własne szampony do włosów i dezodoranty, wszystko na bazie naturalnych składników. I jeszcze Pani powiem, że zaczęliśmy pić mleko tylko od krowy, kwaśne też i masło wyrabiane przez kobiety na wsi. Trochę tylko ciężko syna przekonać do tych produktów, ale pomału może i on zrozumie.

Artykuły i filmiki doktora  umieszczone na YT oraz ta książka  otworzyły nam oczy” 

                                                                              Agnieszka Klusek

 

„Dziękuję za tą książkę. Mój mąż, gorący zwolennik szczepień po jej przeczytaniu zaczął szukać informacji, kwestionować. Wcześniej temat szczepień naszych dzieci był powodem do kłótni. Cała rodzina męża piętnowała mnie za moje przekonania i uważali że robię dzieciom krzywdę. Teraz przynajmniej mąż jest po mojej stronie. Fajny jest ten rozdział z lekarskimi poradami. Teraz śledzimy doktora publikacje w Internecie. Czekamy na następne części”

                                                                                                 Magda Berezińska

Zmieniony ( 30.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.